• Thriller

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Z celého srdce říkám STRAŠNĚ!!!!!!!

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Po přečtení zdejších komentů aby se člověk pomalu bál si tento kousek pustit co ho to čeká za peklo.Ale kdeže.Exaktické vykřikovaní o over the top, me po shlédnutí vykouzlilo na tváři úsměv.Jinak je film natočen podle klasické šablony, což však u tohohle žánru opravdu nevadí. Hlavní hrdinka sypatická až kampak, jen po jejím upgradu na msticí se level sem se jí začínal pomalu bát.Bohužel mě ostatní postavy přišli opavdu herecky mimo. Jinak technicky v pohodě, napínavé.Zkrátka v tomto žánru nadprůměrně odvedená práce.Přiměřená, ne však extrémní brutalita tomu určitě pomáhá. Za mě solidni 4*.

Trans (2013)

Nebudu se tajit, že pro tento druh filmů mám slabost. Mimořádně vypečená hra s divákem, kdy pomalu nevíte co je skutečnost a v hlavě vám jedou teorie, jak to vlastně celé je.A ten vizuál! To je zkratka bomba a trademark Dannyho. Jeho styl je zkrátka jedinečnej.Jak jinak sountrack opět na výbornou.Zvažuju me zi 4-5 *, ale za tu full frontal nude Rosario :-) tam lepím i tu 5tou.

Mrtví a neklidní (2013)

Velmi dobrý začátek, až si říkám co ty hnidopichové na tom pořád mají.Bohužel se to v půlce začne lámat do konverzační romanťárny s příliš kýčovitými záběry.Nechápu.Musí to bejt asi talent to takhle posrat....

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tak tohle se opravdu povedlo.Nemá cenu se hrabat v logice nebo dalších nepodstatných blbostech, protože tohle je opravdu jízda. Tommy Wirkola mě po ne přílišdobrém Krvavém sněhu pořádně překvapil! Neodolatelné guilty pleasure!Tleskám!

Stoker (2013)

Chan-wook Park nezklamal.Nedivím se lidem neznalým východní kinematografie, že jsou z toho v prdeli.Je to zkrátka něco úplně jinýho, než na co jsou zvyklí. Oceňuju, že si i po přechodu na US půdu tenhle pan režisér zachoval svůj rukopis.Zkrátka po oťukávání se na začatku se film rozjede a to tak, že mainstream divák jen valí bulvy. Ty střihový koláže, či jak to nazvat fakt žeru!Parádní film!

Joshikôsei konkuriito-dume satsujin-jiken (1995)

Tak a máme tu další prý hnusný extrém, krerému jsem se rozhodl kouknout na zoubek.A jak dopadl?Musím uznat že todle dílko se rozbíhá ihned po úvodním titulku.Režisér se nám snaží vykreslit postavy třech povedených výrostků.Je fakt, že chlapcům se asi zapalují lýtka a tak nás v úvodních dvou třetinách čeká znásilnění a potom znásilnění a potom? Jo vlastně další znásilnění.No co k tomu dodat.Nemusí mě mrzet špatná kvalita vhs ripu ani kvalita účinkujících, vedle kterých by si zasloužil každý ochotnický herec Oscara, páč je stejně půlka obrazovky plná kostiček.Herecké výkony týmu japonských ochotníků raději nekomentuji.Zvrhlost týpků režisér umocňuje prostřihy ze soukromí, kdy jsme svědky napadání vlastních rodičů několika wrestling kopy a pak tu máme také teatrální házení novin na matku a rozmlácení letité tv pálkou.Po této části se konečně dočkáme vlastní rekonstrukce, kdy si tahle partička přivede domu onu ve finále zabetonovanou chuděru.Po několika obligátních znásilnění s rejem kostiček následuje zde zmiňované over the top mučení, mkteré spočívá v mlácení(dotýkání) do břicha se zvukem z filmu Sudá a lichá, dále potom roztříhání šatů a kroužení nůžkami okolo bradavky a patrně děsně bolestivé pálení konečků vlasů.Na závěr tu máme hrátky se žárovkou, kdy přítomnost kostiček a žárovky v prostoru intimních partií působila na obrazovce jak výbuch supernovy.No nádhera :-).Na závěr tahle banda onu chudinku zabetonuje do barelu a to tak,že ho nechá na volnym place a z betonu koukaj vlasy.Sou to fakt dementi.Tak si to teda shrnem.Spousta kostiček na obrazovce a absence nějakého děje to táhne fest dolu.Herecký výkonu jsou absolutní tragédie.Naopak bych vyzdvihnul hudbu a také atmošku v části co si popojížděním po městě v autě vybíraj další obět.Tato scéna je pro mě asi nejpůsobivější.Jinak je to zase komedie.Ale já vím že japonci někdy umí.

V/H/S/2 (2013)

Tak jakpak dopadl druhej díl týhle found footage onanie? Jednička mě zatím tak nějak minula a na dvojku mě nalákal hlavně supr trailer. Řežisérská parta slibovala víc než slušnou zábavu.Tak to vemu pěkně popořadě.Spojovací příběh o páru detektivů co hledaj vysokoškoláka.Docela to jde.Sice mě trošku uniká myšlenka, ale nevím, jestli ji tato historka vůbec měla.Pár poměrně strašidelných záběrů to drží nad vodou.60%. Druhej příbě s mechanickým okem.Přišlo mě to jako vykrádačka Oka.Několik lekacích scén které po krátké době zcela ztratili na působivosti protože je v domě snad víc duchů, než cestujících v metru v Tokyu.60 %. Pak tu máme zombie cyklisty. Pěkná sonda do života zombie.Ty zvuky mě dostávali.Jinak je to spíše parodie,ale jo, dobrý.70%. Další na řadě jsou sektáři.A na toto pozor, protože tohle je zkrátka vrchol téhle sbírky!Po delším rozjezdu se to rozjede fakt nezkutečně.Aneb jak se muže zvrhnout jedna reportáž.Podle mě je tohle o třídu jinde než zbytek.Zážitek kazí pouze ten velkopopovický kozel v závěru, ale i tak 90%.A poslední příběh s mimozemšťany.Slibnej námět a pěkný emzáky pan režisér pohřbil absolutně chaotickou kamerou a použitím stroboskopu místo baterky.WTF?50%.

Divoši (2012)

Hóooodně příjemnej film.R- rating tomu jen prospěl.Silné 4*.

Naboř a ujeď (2012)

Určitý druh dementních filmů se sklonky k absurditě mám rád,ale toto?Trapnost je snad jediné slovo, které se mi ve spojitosti s tímto dílem vybaví.Ne že bych to nedokoukal,ale pravděpodobně jsem u toho usnul a pak už jsem byl línej si ten konec pustit.Někdy mě bylo trapně i za tvůrce!A tímto bych vás chtěl varovat, budtě chytřejší než ja jež jsem byl částěčně ovlivněn fotkam zde a film si pustil!totální zklamání!