Vynález (2004)

Popis filmu je velice závadějící. Film je sice slušně z počátku nejasný, když nevíte, co mte čekat a když už jsou asi v polovině náznaky o co se jedná, veškeré podstatné vám uniká. Není to vyloženě špatný film, ale ke konci už v tom je takový zmatek, že jsem ani nehodlal sledovat film znova, jak je u podobného žánru zvykem.

Zlověstné ticho (2007)

Rukopis režiséra Saw je znát. Až do konce nevíme úplně o co jde a když už si to myslíme, je opět vše jinak. Příjemný horror na jedno shlédnutí.

Po stopách zabijáka (2007)

Slušný monster horror, nijak nevybočující z tradice šablonek sežrání. A prý podle skutečné události...

Zloděj životů (2004) odpad!

Skoro až komedie. Nejprve se to zdá jako silně mysteriózní film, ale jakmile se na těch pár okamžiků objeví na scéně Kiefer Sutherland, zvrhne se to v nehoráznou blbost. Je celkem škoda, že film dokáže jednou částí velice obstojně nalákat, ale pak najednou ztratí dech a nehorázně otráví. Něco podobného jsem zažil u Loď duchů.

Samantha Darko (2009)

Pokračování druhého filmu, které akorát vykrádá hlavní linii a obohacuje ji o nějaké vlastní nápady. Je až s podivem, jak mi James Lafferty připomínal Jakea Gyllenhaala.

Ztraceni (2004) (seriál)

Seriál, který naláká na mnoho záhad, které velice kostrbatě vysvětluje, některé opomene a nakonec skončí s ještě více otázkama, nejspíše i udiveným výrazem, co se to právě stalo. Několik momentů bylo opravdu perfektních, první a druhá řada jsou na tajemno úžasné, ale pak jakoby vše upadá, objevuje se kvantum zbytečných postav, které stejně během několika dílů zemřou. Nejhorší a nejzbytečnější díl - 314 - Expose. Nejlepší díl - 405 - The Constant.

Elektra (2005) odpad!

Neskutečná nuda. Akorát se bojuje, utíká, dlouho rozmlouvá co dál...do toho flashbacky hlavní postavy.

Kniha přežití (2010)

Hodně zamerikanizovaná alternativa The Road s nechutnou propagací náboženství. Bible je tedy zbraň na vymývání mozků slabých a zoufalých. Tohle ubohé poselství film hodně shazuje. Nebyla to špatná podívaná, ale vzhledem k atmosféře se mi více líbil již zmíněný The Road. Herecké výkony jsou velice překvapivé, dokonce i Mila Kunis a Ray Stevenson nejsou tak toporní jako vždy. Hudba a použitý barevný filtr dávají filmu pravou atmosféru, ale stupidní pointa/myšlenka/poselství filmu je něco neskutečně zhovadilého.

Predátor z hlubin (2004) (TV film)

Takový typicky televizní horror s prvky komedie a špatnými efekty. Klišé jasné jako facka, charaktery to samé a závěr jako vždy otevřen.

Agenti dementi (2003) odpad!

Nevtipná, nevkusná a nechutně se pitvořící kravina o ničem. Pokračování riskovat nebudu.