• Thriller

Jidášův polibek (1998) odpad!

Zase som sa raz nechal oklamať hodnotením tunajších užívateľov. Film by som možno ani nehodnotil ako odpad ale sklamanie bolo príliš veľké na to aby som mohol objektívne hodnotiť. Krimi, dráma ale s prvkami komédie. Teda blbosť.

Ponorka (1981)

Nuda, strašná nuda.

Temné kouty (2015) odpad!

Neustále vracanie sa do minulosti mi nenormálne liezlo na nervy.  Jednoducho, pre mňa nepozeratelné!

Chůva (1995) odpad!

To sa nedalo dopozerať...

Stíny smrti - Meurtres à la Rochelle (2015) (epizoda)

Presne to čo od detektívky očakávam. Herci menej sympatický, ale zápletka dobrá. Dal by som päť ale neviem si dobre predstaviť ako vrah dokázal svoje obete v tichosti vytiahnúť do výšky bez toho aby si to nik nevšimol... No ale dnes logika nieje kľúčová, naopak skôr prekáža takže u mňa dobré

Titanic (1997) odpad!

Umelo nafúknutá sračka. Film som videl asi pred 20 rokmi ale  tú úbohosť si pamätám do dnes.

Zkáza lodi Gustloff (2008) (TV film)

Nuž... Moje hodnotenie vychádza z porovnania s Titanicom (1997). 11 Oscarov a všetci slintajú lebo L.D.C. no tak to určite nie. Niekto dáva hviezdy len kôli tomu, že tam hrá ten alebo onen a film stojí za prt. Nemci si natočili nenápadný filmík v ktorom si zahrali nenápadný herci a kvalita? - rozhodne porovnateľná. Že sa historické fakty rozliezajú ako dážďovky po lejaku nie je problém. Stačí spomenúť správy dátum a čas a hneď je to film podľa skutočných udalostí. Mne sa film páčil a preto 5* bez debaty.

Stín pochybnosti (1998)

Krimi podľa môjho gusta a Tom Berenger to už bola len čerešnička na torte

Bankovní loupež (1981)

Ten záver mi prišiel taký na rýchlo spackaný. Ako by niekto povedal "tak páni došli prachy, pretiahli sme minutáž okamžite to skončte". Ale inak nie najhorší film.

Nebezpečný žralok (2011) (TV film)

Keď je nejaký pitomec schopný dať 5* J. Wickovi tak snáď si ich zaslúži aj tento film.