• Thriller

Valkýra (2008)

Ako napísal(a) Galadriel, tí, čo poznajú históriu (a nie je ich málo) prídu o dej. Keďže TC hral CvS tak celú ťarchu nesie na pleciach a je vlastne ústrednou postavou. Samozrejme, že CvS bol len súčsťou spiknutia a nie hlavný organizátor ale tak dajme tomu, že film nie je z historického úplná blbosť ako to pri týchto filmoch býva ba dokonca Göringa, Goebbelsa a aj führera som bezpečne poznal

Uchazeč (2008)

No na severanov veľmi slabé

Bez dechu (2011) odpad!

M. Bello ľutujem. Moja obľúbená herečka (napr. Odplata) ale toto?! Našťastie ju po pár minútach odbachnú a potom to už ide. ...tina ako traky. Odporúčam slaboduchým

Temná zákoutí (2000) odpad!

Pôvodne som si myslel, že dobrý herec potiahne toho slabšieho nahor. Hmm, ono to funguje aj opačne. Wahlberg je sráč a inak to nie je ani teraz ale prekvapuje ma J. Phoenix, ktorý sa do tohto nechal navŕtať

Expozitura (2009) (seriál) odpad!

Hodnotím len prvé tri časti ktoré som zvládol len s veľkým sebazapretím, štvrtú som vypol... Už sa to fakt nedalo. Vagnerová, Dolanský, Slaný... A kráľ všetkého chodiaci, odporný trapko Kramár. No prosto des.

Sviňák (2013) odpad!

Nudilo ma to tak dokonale až som to v polovici vypol

Ve spárech yakuzy (2000)

No bol som na vážkach či odpad alebo aspoň jednu. Nuda až dverami plieska. A že vraj krimi?! Ééé, nepostrehol som, že by sa tam nejaký ten vyšetrovateľ čo i len mihol. Ani len gangsterka nie len tupé strieľanie hlava nehlava a tie trasúce sa mŕtvoly keď do nich vyprázdňujú zásobníky to ako z nejakej treťotriednej nepodarenej komédie. Proste des

Barva peněz (1986)

Taká hlúposť v podstate o ničom. Možno by som dal tri hviezdy ale T Cruise vo mne vyvolával skutočne odpor. Netušil som, že za mladi to bol taký odporný ksicht.