• Thriller

Bathory (2008) odpad!

Sprostosť až srdce zabolí. Na tomto filme niet nič čo by sa dalo pozitívne hodnotiť. Dej o hovne, scény ešte horšie a história ako ju poznáme totálne prekrútená. Kde sa podeli tie prachy neviem lebo film pôsobí aj na nenáročného diváka lacnejšie ako epizóda z Jednoduchej Márii či Divokého anjela. Ak niekto hľadá akúkoľvek podobu filmu s knihou J. Nižňanského ta sa nedočká ani len v osobe Ficka. Jakubisko je totálny kretén a mal by sa prestať hrať na režiséra.

Voda, čo ma drží nad vodou (2019)

To čo za ko*ota písalo ten obsah filmu?! ...dramatický príbeh jedného z najväčších slovenských básnikov, predstaviteľa takzvanej stratenej generácie. No ja už nenachádzam slov. Vie ten blbeček kto sú predstavitelia "stratenej generácie?" CSFD by sa malo vážne zamyslieť nad tým aký hlupákom dáva priestor. Ja len dúfam, že ten obsah nečítala moja p. profesorka SJ lebo by isto skolabovala.

Říše slunce (1987)

Nie najhorší film ale od najlepšieho má ďaleko. Taká vykrádačka knihy Potkan kráľ a ten kto ju čítal tu nájde určite veľa zhodných momentov, nič menej, kto knihu čítal určite tento film nebude dopovať hviezdami. Určite sa zhodneme, že príšerný dabing filmu poriadne uškodil. Chcel som dať pôvodne dve hviezdy ale tak si hovorím, že tvorcovia za ten dabing nemôžu tak jednu pridám.

Sweet Country (2017) odpad!

Slniečkári onanujte nad touto úbohsťou. Vlečie sa to ako sopeľ po rukáve a nič podstatné sa nedeje

Lovec jelenů (1978) odpad!

Hodnotiť tento film vysoko len preto, že tu hrá RDN je dosť stupidné. Ani jedna hviezda! DeNirov najslabší film. Neberiem ho ako vojnový film ale tá nuda. Čučať na to ako sa RDN váľa nahý po zemi alebo 20 min svadby, proste hodinu a pol sa nedeje vôbec nič podstatné potom trápny výbuch granátu, ruská ruleta a zas hovno no jbm na taký film

Blbý a blbější (1994) odpad!

Akýsi Derek tu píše, že je to komédia do úseru. Nuž, je mi naozaj ľúto ľudí, ktorým k zábave stačí takáto plytká stoka. Zúfalstvo až strach ale tak čo čakať od debila ktorého na silu pretlačili aby robil zo seba opicu pre hlupáčikov.

Didi na plný plyn (1986)

Jasné, že plný počet. Nie žeby to bola komédia akú svet nevidel ale v porovnaní s debilom Jimom Carreyim a jeho blbým a blbším ktorý tu dosial cez 70% je to neporovnateľne lepšie.

Zapomenutí vůdci (2016) (seriál)

Je mi úplne jasné, že pod nízkym hodnoteným tohto dokumentu sa podpísala desaťročia trvajúca západniarska demagógia ktorá by sa dala zhrnúť do jednoduchého vyhlásenia, že všetko čo je z východu je zlé. Preto je tento dokument určený nestranným ľuďom ktorí majú hlbšie vedomosti a počuť pravdu im nieje proti srsti. Tí čo nemajú chuť poznať pravdu by ani nemali hodnotiť a komentovať takéto dokumenty.

Zlato (2016)

M.McC mi s tou cigaretou (a chlastom) počas celého filmu liezol pekne na nervy. Ale nakoniec celý ten majstrovský podfuk ako vyhúlili nenažrancov, to bolo famózne.

Horská služba (1998) (seriál)

Každý herec urobí vo svojom živote chybu. Aj Dočolomanský a Kvietik sa dočkali. Je mi veľmi ľúto, že sa vôbec nechali vtiahnúť do tejto sprostosti.