Černý kód (2016)

silný odkaz tejto doby k zamysleniu

Inferno (2016)

očakávanie bolo väčšie ako pôžitok z filmu ... Profesor Langdon mi v tomto filme príde už len ako "lesklá postavička" založená na mene z predošlých filmov (kód, anjeli a démoni ... ) a dej je len akýmsi čierno - bielym zlepencom snažiacim sa silno napodobniť Da Vinciho kód ... Toma Hanksa ako aj Zimmera zbožňujem a tak je to za 4*

Spievankovo 5: O povolaniach (2015)

Iné ako predošlé diely, ale malý to žerie a to ma pre mňa výpovednú hodnotu. Myslím si, že túto časť budú ľudia buď milovať alebo nenávidieť. Ale nezabúdajme, že je to tvorba pre najmenších a tí absolutne nemajú pojem o komercii a známych tvárach slovenského "šoubiznisu", takže si myslím, že to treba zohľadňovať pri hodnotení..

True Štúr (2015)

5* by som dal za to, že sa jedná o Štúra.. Ale ako film na túto tému si veľa chváli nezaslúži. A nakoľko sa hodnotí film, hodnotenie dávam aké dávam.. Takáto osobnosť, resp. osobnosti si zaslúžia lepšie podanie.

Na kole z Berlína do Šanghaje (2013) (seriál)

päť hviezd..z ich obdivu a osobného záujmu o podobné dobrodružstvo... V dokumente vidieť silu brastkého puta či už v humorných alebo ťažších chvíľach!

Zredigováno (2007)

Hranica medzi pravdou a fikciou je prilis tenka. No po vsetkych udalostiach, ktore "vysli von" je myslim vacsine realne zmyslajucich ludi vsetko jasne.

U Konce světa (2013)

znesiem vela, ale toto nie...striekajuca modra gebuzina to cele zaklincovala - dakujeme

Fíha tralala (2012)

Nech je doma akokolvek tazko s malym, Fiha je zaruceny liek :-) u mna za 5, nakolko pohlad na nasho maleho to hodnoti sam a k tomu je to pozeratelne, vizualne pekne, pekne efekty, pesnicky na urovni....pre mna zaujimavejsie ako uz moc sebavedomi Canaky a Podhradska s ich Spievankovom

Tísňová linka (2013)

celý snímok Anderson držal v napätí, zaujímavé podanie, no na záver sklamal.....70%