Whiplash (2014)

Hlášky: Terence Fletcher: - "Mimochodem, Metz nehrál falešně. To ty, Ericsone. Ale to on nevěděl. A to stačí." & Terence Fletcher: - "Neymane, zasloužil sis to. Náhradníci utřou krev z mých bubnů." & Terence Fletcher: - "Neexistujou dvě horší slova než 'dobrá práce'."

Veer-Zaara (2004)

Hláška: Veer Pratap Singh: - "A až budeš mít 8-10 dětí, přijedeš s každým na návštěvu. Vezmu tě na projížďku na kole a ukážu ti novou vesnici." Zaara Hayaat Khan: - "Ale jak porodím tolik dětí, nebudu moct sedět na kole." Veer Pratap Singh: - "Ano, máš pravdu. Tak zajistím traktor."

Černý Petr (1963)

Hláška: Čenda: - "Ještě si mě chválíte, pane mistr?"

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Hlášky: Harry Potter: - "Ale pane, v Bradavicích se nelze přemisťovat!" Albus Brumbál: - "Jako ředitel mám jisté výsady." & profesor Kratiknot: - "Vaše jména?" Harry Potter: - "Vždyť mě znáte, pane!" profesor Kratiknot: - "Žádné výjimky, Pottere!" & Ron Weasley: - "Kolik to stojí?" Fred a George: - "Pět galeonů." Ron Weasley: - "Pro mě..." Fred a George: - "Pět galeonů." Ron Weasley: - "Jsem váš bratr!" Fred a George: - "Deset galeonů." & Harry Potter: - "Co jsem zmeškal?" Ron Weasley: - "Moudrý klobouk nás vybízel, abychom byli stateční a silní. To se mu snadno řekne. Je to klobouk." & Hermiona Grangerová: - "No, hodně se mluví o tom, že Brumbál už stárne." Harry Potter: - "Nesmysl... Kolik mu vlastně je?" Ron Weasley: - "Sto padesát? Plus mínus deset let." & Lenka Láskorádová: - "V téhle části hradu jsem ještě nikdy nebyla. Leda ve spaní. Jsem totiž náměsíčná, proto chodím spát v botách."

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Hláška: Jirka Luňák: - "Křivánek měl včera 11 piv. Kott jenom 8. Ovce měl 7 piv. A Jarda 17." trenér Hnátek: - "Jdi s tím do prdele." Jirka Luňák: - "A můžu jít aspoň s váma?" trenér Hnátek: - "Jo."

Zbouchnutá (2007)

Hlášky: Ben Stone: - "Chceš to dělat 'na pejsky'?" Alison Scott: - "Ne, nechci, abys mě šukal jako pes." Ben Stone: - "Nebudu tě šukat jako pes, jen se tomu tak říká. Jen se to tak jmenuje. Není to jako u psů. Nemusíme chodit ven, nebo tak něco." & Pete: - Manželství je jako neveselá, nervózní verze 'Raymonda má každý rád'. Ale netrvá jen 22 minut. Je na věky." & vyhazovač: - "Smím pustit jen pět procent černochů! Nařídil to! Pět procent... Když je tu dvacetpět lidí, smím pustit jeden a čtvrt černocha. Doufám, že je v davu černej trpaslík."

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Hláška: údržbář David: - "Já vás hendikepovaný mám opravdu rád. Raději než Slávisty. To jsou ještě větší simulanti."

Hon (2012)

Hláška: Theo: - "Svět je plný zla, ale pokud budeme držet při sobě, to zlo zmizí."

Interview (2014)

Hlášky: Dave Skylark: - "Oni nás nenávidí, protože nám závidí." & Dave Skylark: - "Závistivci budou závidět a nenávistivci budou nenávidět." & Dave Skylark: - "Kámo, je rok 2014. Ženský jsou inteligentní." & Dave Skylark: - "Snědl to. On to sakra snědl. Neměl by ses toho ani dotknout. A on to snědl. Žvýkal. Žvýkal to!" & (Kim ukazuje Daveovi svůj tank.) Dave Skylark: - "Ježiš-kurva-marja! Je to pravý?" Kim Čong-un: - "Byl to dárek mému dědečkovi od Stalina." Dave Skylark: - "V mé zemi se to vyslovuje Stallone." Kim Čong-un: - "Jsi tak legrační, Dave." & Dave Skylark: - "Celou dobu jsem si myslel, že jsi Samvěd mého Froda, ale ty jsi jen Boromir." Aaron Rapaport: - "Netuším, kdo to kurva je." Dave Skylark: - "'Nevím, kdo je kurva Boromir.' To by přesně řekl Boromir."

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Hlášky: Maria: (na Harolda) - "Dělej, stříkni do mě dítě." & Kumar: - "Máš skvělou práci, dobře vyděláváš, nemlátíš svou ženu. Co víc by mohl hispánskej tchán chtít?" & Neil Patrick Harris: - "Co jsem ti říkal o tom jazyku?" David Burtka: - "Chtěl jsi, aby to vypadalo reálně." Neil Patrick Harris: - "Jo, reálně, ne sakra tak přitepleně." & Harold: - "To nevysvětluje tu homověc." Kumar: - "Nejseš gay, ty vole." Harold: - "Vůbec ne." Neil Patrick Harris: - "To je věc, kterou my kouzelníci nazýváme 'uvedení v omyl'. Ten malej trik mě naučil Clay Aiken." Kumar: - "Cože? Clay Aiken není gay?" Neil Patrick Harris: - "Clay je největší děvkař, co znám. Jede po číčách jako šílenej." & Wafflebot: - "Nesnáším palačinky."