Marley a já (2008)

Príjemný film pre psíčkarov, ktorý ukazuje radosti aj starosti jedného manželského páru so svojím psom ale aj ich samých so sebou.

Dvojitý zásah (1991)

Jean-Claude tu hrá obe dvojičky (preto dve hviezdičky), možno keby hral pätorčatá, tak dám aj päť hviezdičiek.

Hříšný tanec (1987)

Sympatie k niektorým filmom vo veľkej miere ovplivnia aj udalosti, ktoré sa pri pozeraní stali. Veľmi peknú noc som prežil pri sledovaní tohoto filmu (a ešte krajšiu po ňom) - ďakujem Lucia. Niektoré filmy v sebe majú náboj - burcujúci, spaľujúci a veľmi energický. Toto je jeden z nich. Milujem tú hudbu, milujem tanec a mám rád tento film. Úplným právom je to kult. Nostalgia je proste sviňa. 80% - nech nežerem. Huuuuuuuuuuuuuuungry Eyes!!!

Aeon Flux (2005)

Charlize je krásna, to áno. Mmmmmňam. 20%

Strašidelný dům (2003)

Keď ma do budúcna niekto naserie, kúpim mu toto na DVD a potom zomrie...od smiechu! Odpad ušiel len o chlp, dokonca o chlp z nosa.

Poslední legie (2007)

Je mi záhadou ako mohol Doug Lefler (tvorca perál ako Dračie srdce 2 či seriálov Herkules a Xena) dostať na natáčanie filmu taký slušný balík. Veď to už bol jasný prúser od začiatku. Posledná légia je proste na poslednom mieste z historických filmov za poslednú dobu. Hviezdičku dávam len za pekný pohľad na Kriváň a Spišský hrad. Kto čítal knihu - v žiadnom prípade film nepozerajte (to platí vlastne pre každého). S knihou to má spoločné len mená postáv. 20%

Šance pro život (1991) (TV film)

Leslie Nielsen je tu síce príjemným postarším pánom, ale chýba mi jeho výraznejšia práca s mimikou. Proste sa mi do takto serióznej úlohy nehodí. Môže to však byť celkovým pomalým tempom filmu. Pre mňa nuda, ale pre babku rozhodne ideálny film.

Odpor (2008)

Daniel Craig vystupuje ako Tuvia Bielski v skutočnom WWII príbehu troch židovských bratov ktorých ukryli bieloruské lesy a postavili si v nich tábor. Postupne v ňom nachádza nádej na prežitie stále viac židov, ale jedla a liekov je málo a nacisti sa im pomaly dostávajú na stopu. Toľko v krátkosti príbeh tohoto nenápadného vojnového filmu. Zwick natočil jeden z najlepších filmov o druhej svetovej vojne za poslednú dobu. Príbeh nabitý emóciami, pri ktorom som mal zimomriavky neskutočne často. Liev Schreiber (Zus Bielski) a Jamie Bell (Asael Bielski) tvoria spolu s Craigom veľmi sympatickú súrodeneckú trojicu a spolu s ostatnými členmi tábora (veľmi podarený casting) si získali moje srdce. Fandil som im, ich príbeh ma pohltil. Je to film ktorý neidealizuje vojnu a ani sa za nič neskrýva. Ukazuje realitu ľudí, ktorí sa rozhodli držať spolu proti zlu a ukázali nezlomnú vôľu po prežití. Veľmi dobré. 85%

Český lev 2008 (2009) (pořad) odpad!

Nevedel som, že úroveň českých levov je taká otrasná (to na lepšej úrovni je aj reality show o maďarských cigáňoch). Pódium chabé, nálada mizerná, snaha o originálnosť nevydarená a tá trápnosť! Občas som sa zasmial na Bolkovi, ale to na hviezdičku nestačí. Fuj, hanbil som sa, že to pozerám. Za čo sú tu preboha tie kladné hodnotenia? Že by za to, že to vyhral váš favoriť? Alebo za hustotu celebrít v jednej sále?

Postal (2007)

Pozerateľné, dokonca v niektorých momentoch aj veľmi vtipné. Je však veľká škoda, že podstatnú časť stopáže zaberajú úplne (s prepáčením) jebnuté scénky, ktoré sa snažia byť prehnane vtipné, ale čo i len kúsok vtipu postrádajú. Inak odkazov na hru sa tu pár nájde (mačka ako tlmič, karavan, pojašenie obyvateľov a aj veľká podobnosť filmového hrdinu s tým herným). Hru som hrával (rád som v nej šťal na ľudí) a atmosféru hry v podstate film vystihol. Nosnejší príbeh sa však určite vymyslieť dal, ale čo už. Za ten parádny koniec a streľbu detí si to 2* zaslúži. Ku koncu som sa bavil náramne (ach, ak by bol taký celý film...). 30%..........singin ooooooh ooooh ooooooooooh