Star Wars: Vadná várka - Série 2 (2023) (série)

Po první sérii to vypadalo na celkem slušný pokoukání, ovšem druhá série značně klesla na kvalitě. Až na pár lepších epizod se zajímavými zvraty seriál místo zajímavého navazujícího příběhu sklouzl spíše k epizodním příběhům pro rodiny s dětmi.

Star Wars: Vadná várka - Série 1 (2021) (série)

Vcelku obstojné navázání na Klonové války a přenesení příběhu na nové neokoukané postavy. Lehké opuštění od vážného pojetí děje a přenesení spíš na vlnu Rebels zatím tolik neškodí.

Trainspotting (1996)

Poctivá devadesátková kvalitní zábava co už se dnes nevidí. Jeden z těch filmů kdy máte chuť se sbalit a jít si zařádit s klukama ve filmu.

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Víc realitě to snad přiblížit ani nejde. V mnoha charakterech bych poznal i své sousedy, anebo tají že tam hráli :) Královsky jsem se bavil.

Wednesday - Season 1 (2022) (série)

Na Netflix až překvapivě málo nucený korektnosti, scénář celkem průměr, jinak pohodová jednohubka na vyčištění hlavy před náročnějším snímkem. Dávám šanci další sérii.

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022) odpad!

Aquaman si popletl cestu a místo v DC se ocitl v Marvelu. Ovšem cestou domů mu jaksi k nohám přirostly lítací boty mladého percyho džeksna a aby nebyl na všechno ničení světa sám, přizval si na pomoc z Pandory několik Avatarů. Ale nic není ztraceno, do cesty se jim postaví Femiplaneta opic 2.0

Dostaveníčko ve mlýnici (1898)

Tady snad nejde ani mluvit o filmu, nicméně i těch několik vteřin má větší hloubku než současné taškařiny ze Špindlu…

Desáté království (2000) (seriál)

Když jsem to sledoval jako malej na ČT, přišlo mi to jako něco neskutečnýho. Teď jsem si to po několika letech zopakoval. Scénář dá se říct že ujde, efekty a kostýmy jsou bohužel z těch nejlevnějších, ale i přesto ve srovnání s dnešními vysokorozpočtovými, CGI přeplácanými “trháky” jež jsou mnohdy těžce pod hranicí nudy, má v sobě tohle spoustou zajímavých nápadů něco co mě prostě baví. Snad až na trio otravných trollů na úrovni debility.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Dějově zcela nic neříkající odbočka o dvou chlupatých starých medvídcích , kteří se potřebují vzájemně pomazlit mužskou láskou. Zatím nejslabší díl. Snad se zbylé dvě třetiny seriálu povezou už jen na lepší vlně.