See - Série 2 (2021) (série)

Nebyl by to apple kdyby se někde neobjevilo něco homo. Jinak lepší než první série, cením více akce.

Once (2007)

Konečně se mi podařilo také zhlédnout tuto českou oscarovou stopu. Asi jsem z doslechu recenzí od kamarádů čekal víc, ale jak by se řeklo u nás, příběh celkem o ho*ně. O tu hvězdu nad průměr to vyzdvihuje soundtrack, díky němuž se film taky nejspíš proslavil.  70%

Hejkal (1978) (TV film)

Srdeční záležitost z dětství. Nemuzu jinak nez za 4 *

Creed II (2018)

Bohužel, už od začátku jsem tušil jak to dopadne, jinak to asi v téhle zavedené linii být nemůže. Viděl jsem to stejné co kdysi dávno několikrát, jen v mladší verzi. Malého překvapení jsem se sice dočkal, ale na tu čtvrtou hvězdu to prostě nestačí. Mrzí mě to, určitě by si ji zasloužil.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Reynolds jak ho známe. Šel jsem do kina aniž bych věděl o co jde, jen s názvem a jmenem herce/hrdiny a dostal jsem co jsem čekal.

Zavolejte porodní sestřičky (2012) (seriál)

Sleduju jedním okem v práci. Pěkná dopolední odreagovačka pro holky na mateřský a ženy v domácnosti.

Princezna zakletá v čase (2020)

Dost vykrádačka zahraničních děl, přesto zatím asi nejlepší počin poslední dekády CZ pohádek.

Like House (2021) (pořad) odpad!

Neviděl jsem větší sh*t než tohle.

Železný kříž (1977)

Nebýt zbytečných zpomalených záběrů, které jsem vnímal jako rušivý element, bylo by to perfektní. 90%

Gangy z Birminghamu - Série 1 (2013) (série)

Nevtáhlo mě to jako u jiných seriálů, abych hladově ihned pouštěl další díl a zabil u televize většinu volného času, ale možná je to dobře a o to déle si to vychutnám. Uvidíme jak na tom budou další řady.