Matrix Resurrections (2021)

Chtěl jsem dát aspoň ty čtyři, ale bohužel. Od začátku jsem v tom měl těžkej bordel a když jsem se konečně našel, tak se film přehoupl přes 3/4 a chýlil se ke konci, který byl taky opět takový nějaký. Čekal jsem že to bude největší zakončení a všechno bude dávat smysl. No, ne. Jinak technicky super, nápady taky fajn, ale prostě to chce líp zpracovat. Lidi od toho čekali prostě moc a když chcete navázat na takovou kultovku jsou jen dvě možnosti: Že se to povede nebo posere. Snaha byla, cením a rád jsem to viděl.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Dost jsem váhal jestli to bude na čtyři hvězdy nebo pět. Nakonec jsem dostal co jsem chtěl, ikdyž jsem ledasco mohl čekat jinak. Je zde vidět Peterův postupný vývoj, který ovšem vyvažuje stálá lehkomyslnost, díky které vždy vše dopadne jak dopadne, ať už dobře či špatně. Myslím že si na své přijdou všichni fanoušci Spidermana, ať ti nový či ti staří.

Bourneův odkaz (2012)

Žádný pořádně ucelený příběh od začátku do konce, ve kterém se nakonec nic moc nedozvíme. Pojítko s trojkou je fajn, ale jinak nic. Těžká vykrádačka předchozích dílů, Tony měl zůstat jen u scénáře, jako tomu bylo dosud.

Bourneovo ultimátum (2007)

Maraton pokračuje! Viděli jste někdy lepší scénu z nádraží než v tomhle filmu ? Prostě nemám co dodat.

Bournův mýtus (2004)

Špionská jízda Evropou pokračuje. Zdejší fanoušky trochu zahřeje u srdíčka česká stopa v tomhle úchvatném bijáku.

Agent bez minulosti (2002)

Jak jsem mohl tohle minout bez povšimnutí ? Parádní špionská jízda Evropou. Pět hvězd zaslouženě.

The Morning Show - Série 2 (2021) (série)

Druhá série výrazně ztratila na kvalitě. Věčné nesmyslné hádky které mi šly chvilkama krkem, žádný ucelený příběh. Jestli se chystá třetí pokračování, měli by se víc snažit.

Jason Bourne (2016)

Prostě to není ono. Jde vidět, že je to s mnohaletou pauzou natočeno jen pro peníze, většina scén se v podstatě opakuje jako v předchozích dílech, jen trochu jinak. Taky se ztrácí to kouzlo odehrávajícího se příběhu jen po Evropě, což je u juesej dost filmu výjimka, díky které mě taky série dost bavila.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Rychle a zběsile do prdele. S původní sérií to má společný leda tak název, i když původní série se ubírá dosti podobným směrem. Pseudoterminátor prohánějící se na motorce která sem zabloudila ze Cybertronu, snažící se získat zpět klíč k ovládnutí světa, ukradený sestrou královny Alžběty, již se snaží Kurýr dopravit do bezpečí, kde je před nepřáteli bude chránit Kráčející skála. Tohle klišé už by mohlo jednou provždy skončit. Jeden by řekl, že to je dost špatná parodie na Jamese Bonda.

Home Before Dark - Season 2 (2021) (série)

Druhá řada seriálu a stále nevím zda je to mongoloidní dítě chlapec nebo holka. Udělějte s tím něco prosím.