Nečum na mě show (2021) (pořad)

Po zhlédnutí pilotního dílu... Adolfeen by měl zůstat na Youtube se svými krátkými videi. Tohle v TV fungovat nebude.

Anna (2019)

Poctivej akčňák na večer kdy chcete prostě jen koukat na film a nic neřešit.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Až přehnaně hyperkorektní, prosazující LGBT a interracialní páry každou vteřinou. Teenageři každodenně řešící sexuální problémy v takové míře a věku těžko uvěřitelné. I přes to všechno si ke mně tenhle seriál nějak záhadně cestičku našel a bavil mě. Postavy jsou fajn a český dabing taky super.

Liberator: Operace Avalanche (2020) (seriál)

Já nevím. Dlouho tu nic takového nebylo, ale kopírka Band of Brothers je zde vidět značná a příběhy mi přijdou občas nedotažené. Ta prazvláštní animace tomu taky nepřidává příliš. Po chvíli jsem si zvykl a již mě tolik nerušila, ale příště radši klasiku a dám o hvězdu navíc.

Dívka ve vlaku (2016)

Slyšel jsem spoustu chvály, ale nejspíš to bylo směrem k předloze. Průměr dávám za závěrečné vyústění, které mi aspoň trochu pomohlo pochopit o co tam vlastně jde. Zhlédnout začátek-střed-konec by bylo dostačující, jinak zabitý čas.

Koruna (2016) (seriál)

Nestudoval jsem britskou historii, abych mohl porovnat co bylo pravdou a co už si domysleli tvůrci ve studiu, ale tuším, že se většina opírá o reálný základ. Jsem rád, že jsem se odhodlal tento seriál zkusit a těším se na další řady, kterými proplujeme až do současnosti a možná budeme součástí děje. Dávám 90%

Baron Prášil (1961)

Děj mě tentokráte jaksi vážně nezaujal, nicméně trikové efekty a zpracování pana Zemana jsou nepřekonatelné.

Home Before Dark (2020) (seriál)

Až příliš podezřele chytrá a drzá malá holka, se kterou by se ve skutečnosti nikdo z dospělých nebavil. Ještě směšnější je ovšem(jak už je dnešním zvykem) důraz na rasovou a genderovou korektnost a to jak v podobě afroamerického chlapce spolu s jeho spolužákem mongoloidniho vzhledu oblékajícího se jako vášnivý příznivec LGBT komunity, tak v podobě silné nezavislé policistky tmavé pleti nedosržujíce pravidla jako by se nechumelilo. Nicméně i přes to všechno se mi líbil styl vyprávění a náhledy k členům rodiny. Díly se nijak zbytečně neprotahují aby divák setrval co nejdéle ale všechno do sebe časem zapadne. Některé vysvětlení by tedy zasloužilo lepší zpracování ale i tak jsem setrval. 10 epizod není moc a byl jsem zvědav jak to celé dopadne. Dávám 75% ze zvědavosti na další serii..pokud bude.

Agent (2019) (seriál)

Cohen ve vážnější roli a ještě v seriálu. Pro někoho možná zdlouhavé, nicméně oproti obřím Hollywoodským akčňákům se více přibližuje realitě.