This Beautiful Fantastic (2016)

Jeden z těch filmů, které jsou tak trochu “jiný styl“, ale nijak neurazí a ani nezklamou.

Enola Holmesová (2020)

Taková dopolední oddychovka, pokud se vám zrovna nechce soustředit na něco kvalitnějšího nebo sledovat teleshopping a pořady o vaření.

Irčan (2019)

Nemám co vytknout. Tři a půl hodiny už je teda dost, ale ani chvíli jsem se nenudil a uteklo to jako voda. I s nominací na Oscara má jen 75 % ? Za mě 5 *

Díra (2019)

Skvělý nápad, dobře rozjetá podívaná kde jsem pořád čekal co že se teda stane. a jak se bude pobyt v Díře vyvíjet. Bohužel závěr byl nějak odfláknutej. Za čtyři.

Tajemství úspěchu (2020) (seriál)

Před těmi prapodivnými animacemi bych více ocenil ukázky situací o kterých legendy mluví.

Dark (2017) (seriál)

Výborně vymyšlené, ale možná až zbytečně příliš složité. Člověk se tím musí prokousat a občas zapřemýšlet, takže pokud někdo hledá oddechovku tak to není pro něj. V závěru třetí serie ale krásně vše zapadne do sebe a z předchozího guláše dvou řad vám najednou vše dojde. Jde vidět, že když se toho chopí správné ruce i v Německu může vzniknout něco kvalitního. Doporučuji pustit si v originálním znění.

Terminátor: Temný osud (2019)

Návrat ke kořenům, staré známé tváře, akcí nabitý od první minuty, přesto to není ono, něco tomu prostě chybí. Ale dávám 4 = pořád mě nadchl víc než Salvation a Genisys.

Dárce (2014)

Začínalo to docela slibně, ale potom rychle film přešel do strmého pádu.

Zrádci (2020) (seriál)

Příběh by šel. Ale ta kamera, rušivý element a zoufalý pokus o něco inovativního. Jinak bych dal i čtyři.

Král Škorpión (2002)

S Králem Škorpionem z pokračování mumie má společného tak akorát herce. Kdyby místo rádoby vtipů které číhají na každém rohu více zapracovali na scénáři a hudbě, byla by to super historická béčková podívaná.