Lída Baarová (2016)

Nejlepší z celého filmu je pro mě Pavel Kříž jako Vůdce, škoda jen že postavu nenamluvil v němčině, český jazyk nebyl to pravé ořechové.

Mlha (2007)

Nástup "toho" v mlze na mě byl až příliš rychlý a zbytek filmu byl víceméně v jedné rovině, ale potom přišel fantastický závěr a byl jsem spokojen.

Bohemian Rhapsody (2018)

Chyběly mi dvě věci. Víc scének z doby kdy ještě kapela nebyla tolik populární a přílet vrtulníkem do Knebworth Park. Jinak jsem byl opravdu nadšen a seděl v kině do poslední melodie a posledního písmenka v závěrečných titulkách. 90%

Slavné sportovní okamžiky (2011) (pořad)

Viděl jsem všechny díly. S úžasnou hudbou od Coldplay a krásnými a obdivuhodnými příběhy jsem měl mnohdy slzy na krajíčku. Sportovní příběhy vykreslené ve filmu či pořadu byly a budou vždycky top. Dávám 100%

Avengers: Infinity War (2018)

Neustále přeskakující scény z místa na místo mi občas dělaly problém a ztrácel jsem se v ději filmu, jinak super podívaná. Celá léta čekám, kdy to neskončí happy endem a superhrdinové dostanou pořádně na "držku". A Infinity War mi to tedy částečně splnilo, zejména díky Thanosovi.

Solo: Star Wars Story (2018)

Když Disney kupoval Lucasfilm, bylo asi jasné, že začne ždímat peníze ze SW a natočí něco nového. Ale pouštět každý rok do kin nový film... bojím se aby to fanoušky po dalších dvou filmech neomrzelo. Všeho moc škodí. Teď k filmu:) Film se mi líbil, viděli jsme galaxii taky z té „druhé strany“, spatřili historky z Hanova vyprávění z jiných dílů. Co musím ale vytknout je jakási teď velmi moderní a přehnaná snaha o genderovou vyváženost postav ve filmech, v tomto případě se nejedná jen o svět SW. Dále je to tvorba nových postav droidů. Za poslední 4 filmy, jsem spatřil 3 nové roboty. Snaha tam je, ale R2D2 a C3PO jsou prostě nepřekonatelní.

Gladiátor (2000)

Na první pohled klasický velkofilm, kde se z nikoho stane někdo, jako tomu bylo už v mnoha filmech. Ale něco mi na tom prostě učarovalo a ocenit to nelze jinak než 5*. Snad to byl ten skvělý hudební doprovod? Nevím.

Hoří, má panenko (1967)

Tenhle scénář psal sám život. Právem zasloužených 5*

Máří Magdaléna (2018)

Ježíš mohl vypadat mladší, Máří sice byla v každé scéně, ale dějově se motá vše kolem Krista... A že by byli Apoštolové afroameričani jsem ještě neslyšel.