Alexander Veliký (2004)

Super bitvy a výprava, kecy mezitím průměr. Zkrátit to o 3/4 hodinky, dal bych za 4 ⭐️.

Beze stopy: Pravdivý příběh mladých skautů (2022)

Citlivý téma, z některých informací jsem byl opravdu smutnej a nasranej. Nicméně zpracování dost bídný. Chvilku se mluví o tomhle, chvilku zas o tom. Naprosto jsem ztratil přehled co že to vlastně sleduju.

Znamení (2002)

Dobře vyvážená podívaná, asi něco mezi hororem a thrillerem. Škoda finále, který to dost shodilo. Asi bych to celý jednoduše zhodnotil úvodními slovy jiného pořadu:”Kdo byli, proč přisli a kam odešli.”

Válečníci (1999) (TV film)

Takhle dlouhej a kvalitní TV film jsem teda dlouho neviděl. Opět jde vidět jakých prasáren jsou lidi ve válkách schopni. O to víc jde cítit totální bezmoc britských jednotek, které v tom humusu figurují jen jako diváci bez možnosti zasáhnout.

Volyň (2016)

Masakr. Až neuvěřitelný kolikrát člověk dokáže převlíct kabát a jaký hnusy se v něm berou.

Zátopek (2021)

Český film ještě není zcela ztracen.

Andor - Season 1 (2022) (série)

Vemte prvních 5 dílů, hoďte je do pr*ele a ze zbytku dostanete slušnej začátek novýho seriálu.

Promlčeno (2022)

Konečně se mezi tím českým odpadem pseudokomedií posledních let zase protlačilo na povrch něco co se aspoň trochu tváří vážně. Cením taky výběr herců, kteří nejsou vidět v každém druhém z výše zmíněných “vtipných filmů.”

Mimořádná událost (2022)

Začalo to jako vcelku dobrá satira, bohužel v půlce se to začlo lehce odebírat mezi ostatní český 💩💩.

Kaštánek (2021) (seriál)

Nejsem skalní fanoušek těchhle severských detektivek, takže když se ke mě něco dostane, počítám s tím že to bude uspokojující. Tahle minisérie mě mile překvapila, už jen proto že je od Netflixu a přesto se obešla bez zbytečných netflixáckých korektností, který zdegenerovaný divák z USA vyžaduje.