Za bílého dne (1991) (TV film)

Vynikající hudební motiv, který vyniknul hlavně při příjezdu konvoje hlavního antihrdiny a jako by upozorňoval, že teď se blíží něco zlýho, něco hodně hnusnýho.

Modrá Electra Glide (1973)

Super atmosféru trochu sráží roztahaný příběh, který diváka až zas tolik do děje nevtáhne, ale i tak dost dobrej fim. 75 %

Velká cesta (1962)

Dlouhý nezáživný prequel, ke konci fakt k nevydržení, skoro jsem to chtěl vypnout, možná nanejvýš animace za něco stála, ale děj opravdu hroznej a ani herecký výkony mě nijak zvlášť neoslnily. 20%

Na mamuta! (2010)

Poctivá francouzská road-movie, čekal jsem od toho o malinko víc, ale ani tak jsem zklamán rozhodně nebyl, jelikož jsem na film zašel jako na drama, ne komedii, film pro něj splňuje dle mého všechny kritéria. Snímek se snaží tvářit hodně realisticky, bez výraznějšího hudebního dopovodu, pokud nepočítám tajemné vize se zakrvácenou ženou. Zabírání postav kamerou zezadu a humorné vložky jen posílily můj divácký zážitek. 80%

Nahota na prodej (1993) odpad!

Původně jsem chtěl dát hvězdu, ale pak jsem si uvědomil, že není ani v podstatě za co...

Umírání za dlouhého dne (1968)

Jestli musí divák neprve přečíst knihu, nebo chce film zhlédnout původní znění s titulky, opravdu nevím, ale film mi neřekl téměř nic, jediný co se mi líbilo bylo odříznutí od světa od všeho a všudypřítomné napětí, ovšem ty vnitřní hlasy a pro mě často nepochopitelné akce mi nesedly.

Prokletí Salemu (1979) (TV film)

Asi by to chtělo tu zkrácenou verzi, viděl jsem DC a ta je teda ubíjející, v první půlce se neděje téměř nic a v té druhé se sice něco rozjede, ale pořád strašná nuďárna.

Anděl Exit (2000)

Jednu * za rádoby erotickou námluvu na začátku v baru doprovázenou finálním zvukem hracího automatu, jinak je to na 100 minutovej film bída.

Unaveni sluncem (1994)

Film utekl jako voda, je vidět, že si tvůrci dali záležet, při sledování jsem vůbec nevnímal čas, i když má téměř 2,5 hodiny. Film drsný a přesto s citem natočený...

Ghoulies II (1988)

Dvojka je sice o něco lepší, než první díl, ale pořád je dost nudná. Gremlins, Critters, to všechno je pro mě o poznání lepší. 30%