Bohové se zase zbláznili (1993)

Ano, jedná se o slabší záležitost než u prvních dvou dílů a debilita zdejších postav je kolikrát fakt děsná, ale i přesto se staly některý scény pro mě legendárníma a vyloženě nudný to taky neni, takže zase až o takovej průser se nejedná. Jen scéna s řidičem kamionu je neopakovatelná. 50%

Bohové musí být šílení (1980)

Nevim, kterej díl z těch dvou dílů je lepší, antihrdinové v obou dílech tasí hlášku za hláškou ve výtečným českým dabingu, Xixao v plný parádě, záběry nádherný přírody s dokumentaristickým komentářem, sympatičtí hlavní hrdinové a přesto má každej díl cosi do sebe originálního, co prostě stojí za opětovnou projekci.

Planeta Krull (1983) odpad!

Typickej případ brakovýho sci-fi/fantasy snímku. Holá prázdnota a nudnost tohohle paskvilu mě přepadla už v samotným začátku a pokračovala až dokonce. Žádnej poutavej děj, ani výprava, nudní herci a scény o ničem, zkrátka nic co by mě zaujalo a opět jako naschvál je zde přemrštěná stopáž. Viděl jsem i další podprůměrný fantasy a taky nebyly z těch lepších, ovšem tohle byla příšernost.

Fanfán Tulipán (1952)

Vzpomínka na léta minulá se skvělým příběhem, kterou mi ovšem kazí kolorizace, kvůli který film ztratil částečně svoje kouzlo.

Stíny (1999) (TV film)

Tohle dávali kdysi na Nově rozdělený na dvě části. Jedna z nejlepších rolí Tobiase Morettiho, ten zde docela zářil. Super mysteriozní thriller.

Tiché zlo Vánoc (1999) (TV film)

Typická televizní produkce (jedna z těch horších) NSR s thrillerovým námětem. Vrah propuštěný z vězení se převleče za santu a tyranizuje obyvatele rodinný vily, kde otec rodiny kdysi psal v novinách o jeho soukromym životě, což "santu" kdysi dovedlo k vraždě a následně zničenýmu životu, teď se chce mstít. V tomhle případě se jedná o patlaninu, po který neštěkne ani pes a kterou velmi rády nakupují naše komerční televizní stanice.

Proud času (2003) odpad!

Nejtragičtější sci-fi o cestách v čase přímo z filmový stoky.

The Doors (1991)

Film se snaží věrně zobrazit rozhýřelý život Jima Morrisona, jenže všechna ta sláva působí dost nudně. Kdyby to bylo natočený jako dokument tak budiž, uznávám i výkon Val Kilmera, ale takhle je to pouze přeplácaná haluz.

Semana Santa (2002)

Jeden bod za závěrečný sklouznutí po zábradlí, to mě fakt pobavilo, jinak odpad!

Blbec k večeři (1998)

Jacques Villeret byl skvělým hercem, což dokazuje tato vynikající komedie otevírající pro něj nezvykle velký prostor.