Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Dal jsem 90 minut, z cehoz poslednich 30 jsem premyslel, zda to vypnu.

Sissi, mladá císařovna (1956)

Jako fakt? Dialogy jak z Turecke telenovely. Konflikty drzici max dve sceny a nulovy pribeh. Jedtli tohle je Rakouska klasika, tak to uz je jasne, proc zadny Rakousky film neznam.

Včela na mušce (2022) (seriál)

Nechapu to rozhodnuti rozdelit 90 film na 9 na silu strinutych epizod, ale budiz. Co je kamenem urazu je ale predvidatelnost a vycpelost nametu cca za pulkou stopaze.

Moonfall (2022)

Nektere sceny byly skvele, celkove zapletka by taky nebyla spatna, ale ve filmu s jinym scenarem.

Ricky Gervais: SuperNature (2022) (pořad)

Ten historkovy konec tam byl nejak navic a cekal jsem nejakou celkovou pointu, ktera se samozrejme davkovala celou dobu, ale chybel punch pro mene chapave. Nicmene za to poceni a smich u 100% nekorektniho humoru, kde si snad napsal seznam o cem uz neni vhodne vtipkovat a pak ho do posledniho bodu splnil, si Netflix zaslouzi lehke pozdvihnuti oboci a ukazku na tohle by meli davat po konci kazdeho poradu

Ledově ostří (2007)

Standardni Farrelovska kravina, kde se jen meni jmena a prostredi.

Ambulance (2022)

Bohuzel, posledni tretina muze byt dobra jak chce. Ale prvni hodka je naprosto otresna. Proste Bay chtel natocit neco, ale nevedel jak k te situaci dojit, tak to nejak udelal. To nejak ma mimo jine tak spatne sestrihanou akci, ze jsem koulel ocima jestli Bay neni senilni. Od sleziny je to dobry, ale ja uz byl odhlaseny z vnimani.

Tmavomodrý svět (2001)

Tak prvnich 50 minut bylo na 5 hvezd a ja si rikal, co se mi tehda tak nelibilo, ze sem nemel chut to videt dalsich 20 let. No... a pak to zacalo trojuhelnik vytahly z pr... nahle motivace a vzppanuti a hlavne najednou voiceover, ktery by sel vyresit uplne jinak. Skoda.