Ať vejde ten pravý (2008)

Chladné jak ?neexistující orgán? jedného Švédského upíra. Určitou atmosféru to má, ale chybí tomu sevřenější režie a lepší dětský herec. Ale furt lepší love story jak Stmívání....

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Cim vic o filmu premyslim, timvic musim uznat, ze takhle cisty blockbuster tu hodne nebyl. Pribeh je jednoduchy, ale ne blby. Postavy jsou jednoduche ale ne povrchni. Formalni stranka je velkolepa navic to umi dojmout, byt hnusne a navodit nerdgasm. Pritom to neni jak po poziti Memberberries. Spilasova pocta svym kamaradum, zbytek je posta zvurciho tymu vsem ostatnim. A tak to ma byt.

Vražda v Orient expresu (2017)

Branagh se problému s jedním vlakem zhostil s grácií, stejně jako Tarantino v 8ce využívá kamery a jiných nápadů k rozšíření prostoru a uchopení divákovi pozornosti. Škoda těch CGI dokreslovaček, mnohem víc by tomu slušela nějaká víc oldschool technika. Formální stránka tedy na výbornou, herci víc než slušní, příběh si myslím, že je pro prvodiváka docela zmatečný, ale úplně to nemůžu zhodnotit, protože jsem to viděl v různých inkarnacích x-krát.

Anihilace (2018)

Chtěl jsem něco napsat ale @Tom Hardy to za me udelal.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Jedna z nejvtipnějších komedií co znám, navíc u ní můžete být i střízlivý. Požití povzbuzujících látek pak srandu vypíná do výšin. Jde vidět, že si to kluci udělali po svém a nikdo jim do toho nekecal.

Pouť (2010)

Povrchní nuda se score, které leze na nervy a nepatřičným písničkovým soundtrackem.

U Konce světa (2013)

Nechápu jak to může být na CSFD v modrých, hrátky s žánrem, pečlivě vypiplaný scénář navíc doplňují inteligentní podzápletky a výborné postavy. Tohle je pro mě nejlepší Wright a vždy si ho rád pustím.

Soumrak mrtvých (2004)

Dobré nápady, hrátky s žánrem, ale celé je to moc dlouhé, tady to brzdí scénář. Viděl jsem to podruhé a už to asi vidět nepotřebuju, jen v rámci Cornetto binge.