• Fantasy

Pokémon (1997) (seriál)

Naprosto souhlasím s některými, co hodnotili pozitivně. Od svých 4 let jsem byla na serálu závislá a dodnes si občas zahraju hru. Každý ráno jsem vstávala, někdy si i pobrečela...

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Ze začátku jsem měla strach, jak si se čtvrtým Potterem Newell poradí, ale zvládl to na jedničku. Jako jediný režiser nasadil do filmu i trochu toho humoru, který nikdy neuškodí a film je, alespoň podle mě, 'správně' strašidelný.

Shrek Třetí (2007)

S Andrewem Adamsonem se vytratil i všechen vtip a dobrého scénáře film také moc nepobral. Až na již zmiňovanou královu smrt je film naprostým propadákem roku!

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Jak tak čtu komentáře tady, opět jde o dílo, které cílí na mladé publikum a starší diváci jej nedokážou strávit. U mladších diváků filmy slavily velký celosvětový úspěch a jako jedno s dětí, které na Narnii vyrůstaly a dospívaly, musím hodnotit film samozřejmě velmi kladně. Pro mě dnes už srdcovka :)

Krev jako čokoláda (2007)

Líbí se mi nápad, že se lidé mění ve vlky a ne v nějaké ohavné stvůry jménem vlkodlaci. Celý dojem ovšem kazí nudný děj.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Hudba byla doopravdy pěkná a výstižná, Testrálové (a ještě spostu dalších věcí a postav) přesně podle mých představ a Evanna Lynch v roli Lenky Láskorádové ještě lepší. Bylo to sice všechno na jedno brdo, ale taky co se dalo čekat, když je děj v knize tak obsáhlý, že? Myslím, že celý film zaslouží pět hvězdiček :))

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Můj nejoblíbenější a podle mě také nejpropracovanější, nejdetailnější a nejpřesnější (drží se předlohy) díl Harryho Pottera. No dobře s tou přesností to zas až tak pravda není ale tak.. :-D. Lepší herce Cuarón snad ani vybrat nemohl! Gary Oldman perfektně sedí na roli Siriuse Blacka. a Emma Thompson je zase výborná herečka, která dokáže zvládnout tak těžkou roli, jako je pr. Trelawneyová. Doufám, že jednohlasnost fanoušků "Potter-filmů" přesvědčí Warner Bros. o tom, že je Alfonso Cuarón ten správný režisér pro Harryho Pottera.

Cesta do fantazie (2001)

Tedy musím smeknout! Cesta do Fantazie mě tak uchvátila .. nemám slov. Fascinující, že někdo dokázal vymyslet něco jako je tenhle film. Dooprvady si zaslouží plný počet! *****

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Klasika. Zvláště mě potěšila v posledních dvou řadách role Claudie Black alias. Vala Mal Doran. V seriálu už scházela ta trocha vtipu po odchodu Ricka D. Andersona, Claudia team SG-1 skvěle doplnila. Hlavně v páru s Michaelem Shanksem:)). U mě tento seriál plně zabodoval!