Voskové muzeum (1988)

Komediální horor který se musí brát s ohromným nadhledem.

Imigranti (2009)

Liotta teda zase nedostal tolik prostoru jak sem si představoval. Jinak všichni hrajou důstojně.

Ztracený ostrov (2009)

Vždy když je v hororu náká technika (mobili, GPS atd..) tak je jasné, že se to prostě posere. Když je ve filmu zbran, nejlépe jedna, tak je jasné, že se z ní vystřílí náboje úplně zbytečně. Toto sou kliše kterým se nevyhnul ani tento filmík. Ale jinak je to celkem dobrá zábava, jasně, je tam několik nelogických kravin a keců, ale nák mi to nevadilo. Takový lehce slabší průměr.

Survival of the Dead (2009)

Ach, Romeo, Romeo proč se vlastně nevysereš na ty digitální efektý které budou vždycky jen pro mích a nepoužíváš tarou dobrou ruční práci?

Maniak (2009) odpad!

Po hodině sem to vypl. Naprostá amatérská kravina.

Netvor z hlubin (1996) (TV film)

No jak sem byl malej tak se mi to líbilo, ted sem to hodně dlouho nevíděl.

Rok Draka (1985)

Mickey jako lehce prošedivělí polda nebyl špatný, ale to ostatní jo. Film je založen spíše na řečech, nečekejte od toho nákou akční pecku.

Zabiják bez tváře (2006)

Chystám se to skouknout, ale zatím co sem viděl, interiéry, kamera, herecké výkony, to vše na mě působí jako levné porno z devadesátých let.

Poručík (1992)

Vrchol herectví Harveyho Keitela. Dokonale svojí úlohu zahrál.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

První mumie měla hororový nádech, dvojka už ho pomalu strácela a trojka je obyčejný dobrodružný film pro děti.