Transformers: Pomsta poražených (2009)

Lepší než první díl. Parádní hlášky, Optimova rvačka v lese je nej z celého filmu. A víc psát nebudu páč si toho stejně nikdo nevšimne.

Klíč (2005)

Hudson a její klapatá ouška v hororu, nebo spíše v trileru a nebo ještě lépe v obojím. Zajímavý film který určitě stojí za to skouknout. Neustále se něco děje. Zajímavý konec.

CHUD II. (1989)

Všechno je neuvěřitelně naivní. Tvůrci chtěli z názvu vytěžit co nejvíc peněz tak použili název CHUD. Ikdyž to nemá s CHUDEM nic společněho. Celí film je komedy zobmie movie.

The Collector (2009)

Dům plný pastí a vrach z vizáží jako by byl služebník Hellraisera. Krev cáká, kosti křupou a je tu další variace na SAW. Já sem si to užil.

Vraždící anděl (2009)

Ohodně lepší než Bitch slap. Zoe má charizma, není žádná sexbomba (pro mě, ale jo), to je taky důvod proč je hodnocení nižší než u Bitch slap. Film mi přišel zábavnější a sympatická stopáž uteče jako voda. po dlouhé době konečně zábavný akční film. Vedlejší role Teda Ramiho je zase super a dopadl přesně jak sem čekal. Lucy Lawes neměla chybu ikdyž se ve filmu oběvila cca 5 min.

Strangeland (1998)

Nechápu jak to, že to nikdo nezná? Tvrdá hudba (na mě až moc, já sem přece jenom klasik takže radši Heavy, než death) Englund v malé roli potěší. Je to taková drsnější verze Lasky přes internet :)

Icarus (2010)

Lundgren se ve filmu neštítí zabíjení. Lundgren si zamiloval digitální kamery. Film jako by z osmdesátek vypadl. Dolph někdy házel takové chladné pohledy jako za mlada. Rozhodně bych netipoval rozpočet jenom 6 mega. Trochu divně na mě působila scéna kdy Dolpha postihne tragédie (až to uvidíte tak pochopíte). Akce je natočena moderně, takže roztřesená kamera, ale jde tam vidět, že Lundgren ještě zvládá nákou tu náročnější akci.

Fantom opery (1989)

Škoda, že tuhle verzi zná jen málo lidí z ČR a SR. Englund je stálé dábelský a bez masky mu to de líp.

Killer Pad (2008)

Englunda mám rád. Ale tohle přepískl. Humor ve většíně případech nefungoval a herecké výkony byli srovnatelné z výkony ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ale přesto se tam našlo pár světlích chvilek a když nad tím tak přemýšlím celkově to působilo odreagovacím dojmem.

Otevřené oči (2000)

Krásně depresivní atmosféra (všechno se odehrává jen v domě, který není žádný luxus) hudbu ve filmu nenajdete pouze šumění nebo hučení. Daniels hraje dobře, ale nemůžu si pomoct v některých scénách na mě působil jako po opici.