Helloween - Unarmed Best of 25th Anniversary (2009)

Vyvoněné!!! Helloween naservírovali ke stejněpojmenovanému albumu DVD které obsahuje rozhovory se členy. Ukazky jak se natáčela kličová skladba Keepers trilogy se symphonickýcm Pražským orchestrem. Uvidíme útržky z nahrávání písní a mnoho dalšího. CD obsahuje staré písničky v trochu jiném kabátě. Časy Keeperů už nikdo nevrátí. Často lidi nadávají na Derise, že neumí zpívat, prý by to Křížek zaspíval líp. Kdysi dávno asi jo, ale ted? Viděli ste ho někdo na koncertech? Na výšky už nemá, ani je do písniček moc nedává. Jenom kvůli tomu, že Deris namá takové výšky bych ho neodhazoval. V jednom rozhovoru pro Spark uvedli, že už nechtěli zpěváka s vysokým hlasem, ale chteli hlas který bude znít metalově, rockově a dá se s ním experimentovat. Kiske byl normální hovado které Helloween dovedlo do totálních sraček. To, že je Helloween tam kde jsou ted, za to by měli líbat Derisovy nohy. To on je vytáhl z ůplných sraček. Navíc kdyby hráli pořád to samé jako u Keeperů tak by to lidi omrzelo. To samé dělá například DRAGONFORCE nebo SLIPKON pořád do všeho řežou na maximum a pomalu ztrácí nápady a na hudební scéně se nepohybujou tak dlouho. U éry s Derisem je to jiné nevykrádají sami sebe nebo nedej bože ostatní skupiny. Když už sem u toho vykrádání tak GAMMA RAY je toho tipický příklad. Mimochodem u GAMMA RAY je tedka hlavní skladatel a zpěvák legendární Hansen že? Tak vidíte, že tomu znamenitému chlapíkovy dochází inspirace právě díky té monotoní hudbě. Díky bohu, že není už u Helloween. Unarmed best of 25th anniversary obsahuje vlastě všechny staré písně a jsou upravene víc než důstojně. No snad zaryté metalisty potěší, že po tomto oddychovém popovém albu chystají na podzim 2010 desku která bude ve stylu Wals of Jericho. A za tu novou desku bych jim měl dát šestou hvězdičku za odvahu, že do něčeho takového vůbec šli a nenadělili nám nákou trapnou Best of jako to dělají ty slavnější skupiny. DANULINDA: Nechci se do tebe navážet, ale když tak nesnášíš novou éru Helloween tak proč je posloucháš? Trochu to nechápu.

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Těch pět je jen když sem na to čuměl ve školce.

Trojčátka (1995) (seriál)

V kouzelné školce byl pro mě tohle nejlepší seriál.

Krvavý potok (2009)

Joel asi neměl k dispozici velký rozpočet takže se skoro celý film odehrává jen na náké farmě. Triky jsou opravdu okaté, Purcell hraje hůř než v náké telenovele. Závěrečná půlhodinka to všechno zachranuje.

Zuby nehty (2007)

No jo no. Víte co se stane v roce 2012? Nechcípneme jako v Emmerichově 2012, ale dojde benzín. Čekal sem nákou řezbu, ale nedstal sem ji. Moji oblíbenci Madsen a Jones se ve filmu nevyskytovali skoro vůbec. Madsen se oběvil max na 5 min a Jones na 10. Jinak pěkně debilní konec který přímo nesnáším. Člověk který je naprosto obyčejný se najednou nalíčí jako Arnold v Komandu a stane se z něho lovec a ještě k tomu je to ženská. Několik nesmyslných záběrů, logika chátrá.

Slepá zuřivost (1989)

Akční komedie. Rotger Hauer se smalým synkem postarají o pár humorných zaležitostí. Je to oddychové béčko. PANE PÁRKER! JE TU NĚKDO S KÝM VÁS CHCI SEZNÁMIT. OOO TO BUDE JISTĚ SKVĚLEJ CHLAPÍK, V POSLEDNÍ DOBĚ SE MĚ TOTIŽ VŠICHNI SNAŽEJ ODDĚLAT.

Otčím (2009)

Film je tak trochu remakem Stejnojmeného filmu z roku 1987. Dylan Walsh je skvělej, od začátku až do konce. Film se snaží držet napětí, ale v některých místech bohužel padá. Celkově spokojenost.

Netvor (1985)

Klaus Kinski je nejlepší na celém filmu. Svojí malou roli si vychutnal a ze všech postav hrál nejlíp. Co se Netvora týče, to monstrum je většinou utopené ve tmě. Některé dialogy sou na facku, ale zábavnost tohoto snímku je 100%. Nad scénářem nesmíte bádat, žádný tu totiž není. Náké ty zohavené mrtvoly, a jedna chodící (Klaus Kinski), šel z něj opravdu strach.

Sejmi eso 2 (2010)

Sem v rozpacích. Na jednu stranu to mělo vždy skvělého Vinnieho Jonese, který se tam bohužel moc neoběvoval. Plus je tam i mazák Tom Berenger, na kterém se teda věk podepisuje zdatně, sou tam i hezké baby, krev. Na stranu druhou zde není moc akce, ta je spíše na koci. Plno nelogičností a scénář je černá díra. Občas mi vadilo, že sem byl celkem zmatený a nevěděl sem kdo koho zabil, nevím jestli to bylo množstvím postav které se ke konci pěkně rozrostli. Film se musí brát s nadsázkou protože jinak by se dala zkritizovat asi polovina tohoto svostného dílka. P.J. Pesce má na pažbě další pořádně béčkový zéřez.