Bez soucitu (2010)

Paráda. Akce střídá akci. Když se na plátně objeví Travolta tak je rázem 80% Filmu jenom akce.

Skafandr a motýl (2007) odpad!

Moje hodnocení budou mnozí z vás brát jako nehoráznou drzost, ale je to tak. Film mě naprosto ničím nepřesvědčil, jenom mě dokázal nudit a to pořádně.

Pach krve 3 (2009)

Popravdě bavilo mě to víc než dvojka. Jasně slabé triky. Ale to je vinou rozpočtu kvůli tomu hvězdičky nestrhávám. A čtverku bych klidně snesl. Příště by to chtělo víc mutantů. Né jenom dva a ještě k tomu ten druhý tam hrál asi 2 minuty. Svůj účel to splnilo, mě to pobavilo.

Kruté oči hor 2 (1984)

Ty vole, co to bylo? Žádná krev, brutalita jak nám tvůrci slibovali a na DVD obalu nápis něco jako, že je to nejdrsnější pokračování. No takže ve filmu se skoro nic neděje. Scény z prvního dílu sou tu celkem asi cca 4 minuty, když to sečtu. Pár honiček a jedna nebo dvě rvačky. Scénář je plytký a některé výkony herů jsou jak pravý zpěv od MADONY (bez playbacku).

Noc oživlých mrtvol (1990)

No popravdě sem od mistra gore efektů čekal víc. Ale s takovou je to průměrná zombie horor kde prakticky neuvidíte vyrvané střeva nebo něco podobného.

Černý orel (1988)

Za Van Dama. Ten odvedl solidní výkon a o roznošky se postaral skoro při každém fightu. Škoda, že nedostal víc prostoru jeho postava parchanta mu celkem seděla.

Cabin Fever 2 (2009)

Nechutnost? Ano. Horor? V žádném případě.

Nezvratný osud 4 (2009)

Nezajímavé. Efekty sou k smíchu (což sem teda od režiséra druhého dílu rozhodně nečekal), vraždy jsou vykrádáním ostatních dílů.

Kočovníci smrti (1986)

Pokud byl na platně Brosnan, mělo to celkem hustou atmošku. Když tam nebyl tak nic moc.