Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Skvělý film pro fanoušky. K hodnocení Brandona: Tvůj názor respektuju, ale pro mě je Star Trek sterilizací sci-fi žánru.

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Tak DVD s tímhle mi leželo na stole hodně dlouhou a pak... pak už byly jen bezesné noci a nervózní odpočítávání do další série.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Dokoukáno... O tomhle seriálu se tu rozepíšu až budu mít čistou hlavu, ale jsem spokojený a zvláštně smutný. Bylo to skvělé! Díky

4 měsíce, 3 týdny a 2 dny (2007)

Skvělé a velmi chytré. Není to film jen o životě v socialismu a rozhodně to není film řešící otázku potratu. Doba je jen kulisou a potrat je zde "degradován" na technický problém, ačkoliv by mohl být zcela samostatným a jediným prvkem dramatu. Je to film o sebezničujícím přátelství, manipulaci a dvou životních principech. Otázkou zůstává, který z nich je silnější a přežije...

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Převést geniální knihu do geniálního filmu je sakra těžké. Dávám čtyři hvězdičky, protože si myslím, že Jennings dělal, co mohl, a protože se mi líbili herci.

Milujte svého zabijáka (2002)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Scénář, režie, herci, vše je skvělé. Film je chytrý a velice zajímavý a obávám se, že to je důvod komerčního neúspěchu.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Není to žádná tupá řachanda a skvěle pracuje s žánry krimi a akce. Za přispění černého britského humoru a skvělých herců vytváří jeden z nejzábavnějších filmů poslední doby.