Vražda v Orient expresu (1974)

Omnoho lepšie spracovanie nez verzia z roku 2010 a to jednoznačne kvôli hereckému obsadeniu. V tejto starej verzii hrali herci omnoho presvedčivejšie a nedá sa to ani porovnať s novšou verziou. V novšej verzii sa mi páčil akurát výkon Sucheta a ženy, čo hrala ruskú grofku, ale ostatní, to bolo slabé. Poirot v tejto starej verzii mal aj komické momenty, čo je pre mňa ďalšie plus. Prečo však Bergmannová získala Oscara spomedzi ostatných hercov, ktorí tu hrali, tomu nerozumiem, mne sa práve jej výkon zdal najslabší.

Farba tvojich očí (1982) (TV film)

Taká klasika pre mládež, v tej dobe sme to všetci pozerali a hodne o tom filme aj diskutovali. Ján Holec tam hral dobre, ale hlavná hrdinka bola taká trochu nesympatická, i ked mi jej bolo ľúto.

Jediná (1991) (TV film)

Bavilo ma to, taká klasika pre mládež. Bratislava za socíku, postava Olgy bola sympatická, E.Horváth hral ako vždy skvele a aj ten darebák Imro to hral dobre.

Rabaka (1989)

Jediné, čo tam za niečo stálo boli pesničky.

Tajomstvá pod viečkami (1990) (TV film)

Dávali to v tom roku, kedy to natočili a odvtedy som to nevidela. Taký klasický príbeh pre mládež. Šišková a Luknár tvorili peknú dvojicu a seklo im to a hrali to dobre, ale dej bol taký obyčajný.

Nikdo není dokonalý (2012) (pořad)

Kedysi, za vedenia Václavovej a Andrášyho vtipné, v posledných rokoch s dvojicou Forgáč - Junior trápne a o ničom. Teraz s Dejdarom a Čekovským ma to zase baví.

Hotel (1967)

Kniha skvelá, film nič moc. Absolútne to nemalo tú atmosféru z knihy.

Zero Hour! (1957)

Dávali to ešte za sosíku na rakúskej TV. Skvelý film podľa rovnako skvelej knihy a túžim po tom, aby ho niekedy dali znova.

Strach (1963)

Tak ako Vrah skrýva svoju tvár aj toto bola skvelá Kalešovka s temnou atmosférou tej doby.

Akta X - Jedním dechem (1994) (epizoda)

Nezabudnuteľná scéna Mulder- a ten sviniar odporný fajčiar. To nemalo chybu, i keď ten chlap Muldera ponížil. Ale neskôr mu to Skinner vrátil.