Bohemian Rhapsody (2018)

tak dlouho jsme na to cekali, az jsme se bohuzel dockali....zcela zbytecneho a v nekolika bodech vemi nepresneho pseudozivotopisneho snimku. Z filmu se clovek o Freddiem prakticky nic nedozvi, Chybi zacatek (jeho mladi pred peveckou karierou) chybi konec. Ve sve podstate je to celkem nuda a okata potreba ukazat, ze za vsechno spatne muze Paul Prenter. Tot vse. Film lici Freddieho jako excentrickeho (coz byl) exota, ktery byl uprostred sve kariery zcela ovladan a vlacen lidmi kolem sebe zlomeneho samotou, ktery procitnul az kdyz mu zjistili AIDS. Hm, OK. A dal? Dal nic....

Yellowstone (2018) (seriál)

Mam rad Kevina a mam rad serialy, ktere nejsou prvoplanove, Yellowstone nema kladnyho hrdinu a nechava divaka, aby si vybral ktere hodnoty mu jsou bližší a ktera postava je reprezentuje. Tesim se na další řadu

Gentleman s pistolí (2018)

Robert je PAN herec který utáhne cokoliv, nicméně tenhle příběh je prostě slabší. Herecky dobré, kamera dobrá, příběh plyne, to je vše. Odnikud nikam. Od posledního filmu kariéry takového herce jsem čekal trochu víc

První člověk (2018)

Rozhodně stojí za skouknuti. Zvláštní, jak obrovský pokrok udělalo lidstvo na tomhle poli za 15 let a jak málo jsme se od té doby posunuli dal v "dobývání vesmiru"

Nebezpečná laskavost (2018)

Fakt překvapilo, docela napínavý ale hlavně hodne vtipný. American hybrids - silent but deadly - to me rozbilo

Největší showman (2017)

Super hudba, kamera, choreografie, klisoidni scenar, ale co, bavilo

Útěk z Hašimy (2017)

Nuda jak cyp, usmolena korejska parafraze na excelentni Zivot je krasny, u katarze jsem se od srdce zasmal a pak usnul. Protoze do konce mnoho nechybelo, naordinoval jsem si zbytek tohohle blabolu rano po probuzeni a zkurvil si tak celej den. Chapu, ze Korejci se nějak musi vyrovnat s japonským utrpením, ale tohle se proste nepovedlo

Čechoslováci v gulagu (2017) (seriál)

Výjimečně zajímavé téma tak neuvěřitelně zprasené po dramaturgické stránce, to se jen tak nevidí. Toho, kdo tomu dělal grafiku a toho, kdo to stříhal bych do toho gulagu nejraději na 10 let poslal sám. Dlouhý a nudný, plytký, záběry jsou tak trýznivý, že po jednom díle bych se ke kontrarevoluci přiznal sám. Do psí prdele, superzajímavá látka, nepochybně spousta práce s posbíráním materiálu a komentářů tak zoufalým způsobem zpracováno, to si zaslouží lidový soud

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Panenanebicotostvorilzashit? At Guy zkousi natocit cokoliv, vzdycky z toho vypadne gangsterka a at si kdochcecochce rika, do artusovske legendy to nepatri. Ono i kdyby to s Excaliburem a Artusem nespojoval, byla by to maximalne dvouhvezdickova sragora, ale aspon by mi nekrvacely oci jako ted.