Zpátky do ringu (2013)

Správná dávka srandy od nejlepších filmových boxerů. Co víc si přát?

Sedm statečných (1960)

Klidně mě upalte, ale já u toho 2x usnul, po většinu stopáž jsem se nudil

Bastardi 3 (2012) odpad!

Katastrofa! A i tak je to pro tento počin pořád pochvala

Černá listina (2013) (seriál)

Tenhle serial stoji na panu Reddingtonovi:-D opravdu bravurne zahrana postava, ktera me neskutecne bavila celou prvni serii, nektere jeho etudy u me vyvolavaji zachvat smichu i pri vzpomince. Scenare dilcich "pripadu" maji kolisavou kvalitu a nektere souvislosti vam dojdou drive, nez tvurci chteji, ale co, Red je skvely a vsechno to s prehledem prevalcuje jedinym cuknutim koutku. Tesim se na druhou radu!

Salem (2014) (seriál)

Miluju, kdyz mistni nebozaci hodnoti serialy po pilotu. Jedine co muzu rict, ze tenhle serial proste zrejme nezapada do beznych skatulek a precijen vyzaduje elementarni znalost tehdejsich udalosti a nechat se zaroven manipulovat otazkou "co kdyby"

České století (2013) (seriál)

Zatím nepokracuji, ale co jsem zatím viděl byl nekonvencni, ale nadcasovy pohled na zájmové okamžiky v našich dějinách

Elysium (2013)

Nudny plitky scénář, logické chyby, cyborgoidni skelet připomínající plastové hracky z tržnice "nasroubovany do kosti" hlavního hrdiny přes jeho tričko atd atp. Ceckovy počin s beckovymi triky a ackovymi herci (s ceckovymi vykony - kruh se uzavřel)

Falling Skies (2011) (seriál)

Proč ne :-) na prdel vás to sice neposadí ale ani v polovině třetí série mě to nepřestalo bavit, děj i postavy jsou celkem uvěřitelné, žádný idiotský heroismus, spád sice pomalejší, triky nic moc ale jako výplň mezi řadama Ačkových seriálu jsem za to rád

Arrow (2012) (seriál)

Ten seriál není průměr, buď vám sedne a baví nebo ho odsoudite jako blbost, přesně v intencích ostatních komentářů kolem a obojí je v zásadě správně, záleží jakou optikou na to koukáte. Pro mě to je řemeslně kvalitně povedená práce, má to spád, intriky, trochu tajemna, slušný souboje, já se na každý díl těšil. Je to tak trochu styl Nikity (té nové) je to čistá zábava, která si nehraje na nějakou hloubku a jen chce pobavit, tak to beru a tak to hodnotím