Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Mudrc Will (2017) (epizoda)

Napětí stoupá a dozvídáme se zásadní informace. Zásadní informace o El a její rodině. Což možná zní zajímavě, ale až tak není, já osobně jsem se už kapku nudil.. Ale i tak, výborný díl!

Stranger Things - Kapitola třetí: Pulec (2017) (epizoda)

To žárlení mistryně El mi přišlo trochu přehnané, ale jinak to byla topovka! Viděl jsem Hoppera tančit, nemohl jsem odtrhnout oči od obrazovky kvůli Willovi, Dustin má pod čepicí a jen (pardon za rasismus) černoch se moc neprojevil. Jen tak dál, jsem víc a víc napnutý!

Stranger Things - Kapitola první: Šílená Max (2017) (epizoda)

Tento díl byl na rozjezd ideální. Nic moc přelomového, žádné přehnané CGI, žádné zásadní změny v příběhu (až na konec..) Příjemný začátek série.

Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

Nemohu srovnávat s jinými sériemi, ale musím říct, že i když jsem si myslel, že to bude příšerný klišé, tak mě to mile překvapilo. Milí herci, postavy dobře napsané, příběh zapletitý, ale zároveň dobře pochopitelný, hlavní záporák mě jako jeden z mála postav trochu zklamal, jelikož jsem se o něm nic nedozvěděl a bylo to prostě takové CGI monstrum, no. Co k tomu říct.. Na hudbu jsem se upřímně strašně těšil, už jen kvůli úžasnému intru, ze kterého jsem chytal orgasmus. No, prostě pecka!

Stranger Things - Kapitola osmá: Vzhůru nohama (2016) (epizoda)

Nejdojemnější, nejvygradovanější, nejnabušenější a simply nejlepší díl série. SPOILER! Doufám, že se El vrátí, přijde mi jako jedna z nejlepších postav.. :)

Stranger Things - Kapitola šestá: Příšera (2016) (epizoda)

Co mě mrzí, je to, že se (alespoň v první sérii) nedozvídáme o ničem ohledně Demogorgona (monstra), ale myslím, že se to v druhé sérii prudce změní. Seriálová atmosféra úžasná, všechno nádherně graduje a monstrum se epicky dostává na povrch zemský, aby mohlo zmasakrovat všechny, co mu přijdou do cesty.