Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Tělo (2016) (epizoda)

Nečekal jsem tak dobrý seriál. V tomto díle začíná být všechno ještě záhadnější, postavy jsou mi více a více sympatické a už se konečně někam dostáváme!

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

První díl byl topovka, ten jsem si vážně užil. Bylo to hlavně kvůli tomu, že tam byl vtip, který na to, že to byl animák, nebyl "dětskej" humor. Druhý díl se sice potácel ve stejných šlápotách, ale i tak, užil jsem si to. No, tak jsem viděl už i třetí díl, absolutní dno filmové série Hotel Transylvánie. Možná to je dnešní (2018) narůstající video cenzura po celém světě, ale už mi to nepřišlo vůbec vtipné. Vtipy hodně dětské a předvídatelné stejně jako příběh. Doufám, že už další díl nebude, jelikož se tenhle extrémně nepovedl. /Viděno v kině/

Stranger Things - Kapitola druhá: Pošuk na Maple Street (2016) (epizoda)

V kostce: Já se málem posral, Mike si našel novou kámošku, Willova mamka dostala další spálený telefonát, policisté neúspěšně křičeli do lesa, Mikovo sestra šla na párty ke svýmu klukovi (if u know what i mean) a Barb sežrala galaktická obluda. Jo, mě se to líbilo!

Robinsonovi (2007)

Nudné, umělé, přeplácané, chaotické, předvídatelné a jednoduše debilní.

Styx (2018)

Natočit film o tak těžkém, ale zároveň pořád dějícím se tématu a ještě k tomu na lodi, respektive na 13metrové plachetnici (13 je dost málo, věřte) musí dát vážně odvahu.. Výborně zpracované téma a ještě lepší herecké výkony poukazují na dnešní neřešitelnou situaci ohledně uprchlíků. Pustit se do takového tématu, respeket rejžo a celý štábe! /MFFKV2018/

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tak jsem konečně měl tu možnost shlédnout ten legendární snímek mistra Quentina Tarantina a musím říct, že to byl teda nářez! Všechny příběhy/historky se nádherně pospojovali a já jen sledoval ty Julesovo gangsterské hlášky a Vincentovo vtipné momentky, které se zapsali do historie. Každý správný filmový fanoušek by se na tenhle film měl podívat! Alespoň jednou…

Naneživo (2017)

Tak tohle mě dostalo! Vymyslet tak geniální, ale zároveň debilní film? Takovou podívanou jsem nezažil od doby, kdy jsem poprvé viděl RRRrrrr! Čekal jsem japonskou, ukvíkanou (jak mají japončíci ve zvyku) horovou zombárnu a splnilo se mi to tak z poloviny. Kvíkání tam bylo tak ironické, až jsem se musel smát, hororu bych našel víc i v Hledá se Nemo, ale zombárna? Zombárna to byla solidní. Ale pozor! Pokud čekáte všude stříkající krev a profesionálně namaskované zombie, tak jste na velkém omylu! Film je totiž tak trochu parodií na zombie filmy a zároveň ukázkou, jak se takový „low budget“ snímek asi tak točí, jelikož v příběhu několikrát potkáme herce, který má hrát zombie, ale je tak zlitej, že ho ani nemusí namaskovat a on se na přeživší vrhá s tím, že chce zachránit, ale vypadá, jako by je chtěl sežrat! Prostě pecka! Absolutně to zazdíval vtip, který provázel celý film a kino se otřásalo smíchem ne-li každou půl minutu. Pokud jste začínající filmař a potřebujete rady ohledně natáčení nebo se chcete jenom zasmát nad strašně stupidní, ale zároveň výborně promyšlenou komedií (nebo máte prostě rádi zombíky), tak by tohle nemělo chybět ve vašem seznamu shlédnutých pecek! Mohu jen a jen doporučit. /MFFKV2018/

Mosty času (2018)

Dokumentární, nudný art o filmařích, o jejich životu, vysvětlování smyslu života, jejich příběhy, pobaltí a jeho krajiny.. Nebyl to klasický dokument, já z toho ten ART silně cítil, ale 80 minut bylo na mě prostě moc.. Za takových 30-40minut bych byl rád a dal bych možná i o hvězdu více. /MFFKV2018/ *šel jsem jen z důvodu, že jsem si snímek spletl s Lajkou*