Ant-Man (2015)

Nebylo to vůbec špatný. Já na Marvelovky moc nejsem, ale tohle vypadalo vtipně a jako zajímavej nápad, tak jsem to zkouknul a musím říct, že to byl v pho film. Někdy mi to přišlo moc klišé, ale tak to by asi Marvel měl být, jinak to bylo celkem vtipné, strašně se mi líbily scénky se Scottovými kamarády, protože to byla taková banda super týpků a ve filmu přebrali tak 90% vtipů.. Po akční stránce to bylo úplně něco novýho, sice se bojovalo pěstma, ale v jednu chvíli v mravenčí velikosti a o chvilku později zase jako člověk. Ta hra s efekty byla prostě úžasná.. Herecké obsazení také nebylo špatné, jen se mi zdají všichni Marveláčtí herci tak trochu na stejný štyl, ale možná tu šablonu vidím jen já.. Klidně bych se podíval znova, kvalitní podívaná!

Pevné pouto (2009)

Tak tohle se mi zdálo delší, než samotnej Hobbit. Utahané, nudné a myslím, že se na tohle Peter Jackson vážně nehodí. On se hodí na epické dobrodružství (nenarážím na Bilba :), na takovýto snímek bych volil třeba Tima Burtona, to on je takový hračička a snílek, ten by se dokázal na tématu úžasně vyřádit. Příběh se hodně vleče a až na scény s vrahem jsem si myslel, že koukám na nějakou slaďárnu, ne na Thriller.. Co se týče herců, samozřejmě Saoirse Ronan vždy dokáže překvapit a i v tomto filmu se jako hlavní hrdinka porvala skvěle, natož její sestra slavná herečka z mého oblíbeného iZombie Rose McIver se mi ve filmu vůbec nelíbila. Nebyla mi vůbec sympatická a její chování mi v některých chvílích (hlavně na konci) přišlo nelogické (stejně jako film). Podruhé už bych se nepodíval...

Rebelka (2012)

Nebyla to špatná pohádka, to v žádném případě, ale patří mezi tu hromádku horších, PixarDisneyovských filmů. Jak animačně, tak příběhově, za takový high budget bych si představoval něco solidnějšího..

See You Soon (2014)

Tak tohle byl nejkratší horor, který jsem kdy viděl..

Projekt Černá Voda (2015) (studentský film)

Na studentský film je to vážně pecka. Atmosféra byla úžasná, hlavní postavy nebyly vůbec otravné jako ve většině FF, příběh byl uvěřitelný a mě se to dost líbilo. Proč tedy jen 4 hvězduchy? Asi to bylo udělané nějak narychlo, ale ten konec byl příšerný, tu postavu, která vykoukne zpoza stromu jsem tak trochu nepochopil..

Pro ptáčky (2000)

Vtipnej krátkometráž od Pixaru, kterej je možná i lepší, než nějakej Pixarovskej film..

Ptáčátko (2016)

Pěkné, rychlé, poutavé. Taková pixarovská jednohubka!

Národ Z (2014) (seriál) odpad!

Proč jsem se rozhodl podívat se na pilot tohoto čehosi? Protože jsem myslel, že když Syfy vytvořilo podle mě výborný seriál Van Helsing, tak by tohle nemuselo být tak špatné. no.. ono to špatné je. Příběh by zvládl vymyslet 10letý kluk a to, že všude běhají herci s mejkapem (pravděpodobně zombie) seriál nijak nezachrání. Herci (ti živí) jsou mi příšerně nesympatičtí a jejich počínání je nelogické a někdy až bijící do očí, no prostě propadák.

Národ Z - Puppies and Kittens (2014) (epizoda) odpad!

Jak může někdo natočit tak špatný, debilní seriál? Nic mi v tomhle díle nedávalo smysl, herci mi byli nesympatičtí a vůbec mě to nebavilo. Absolutní propadák!

Plivu na váš hrob (2010)

Hah, to byla podívaná! Ze začátku to bylo jen násilnictví, které se děje i "normálně" po světě, ale časem se to začalo proplétat se snímkem SAW a já zjišťoval, že nasrat ženskou vážně není dobrej nápad. Neřekl bych, že je to nějak geniální film a vlastně na něm není nic, co by se mohlo divákovi líbit, až vlastně na tu krvelačnou pomstu, která mě dostala ve chvíli, kdy Jennifer seděla v šerifovo domečku a předstírala, že je učitelka. To mě vážně dostalo. Řekl bych takový průměrný snímek, na který se v nudou umírajících chvílích můžete klidně podívat..