Winchester: Sídlo démonů (2018)

Taková zbytečnost, u které jsem se párkrát leknul a po chvíli usnul. Atmosféra byla velmi kulhavá a myslím, že by menší provedení domem určitě neuškodilo a navodilo by to trošku více scary atmošku. Sice jsem čekal trochu lepší horor vzhledem k nadprůměrným hercům, ale co, každý film není posvícením..

Iron Man 3 (2013)

Robert Downey Jr. je frajer, o tom všichni víme, ale ti marveláčtí protivníci jsou jak z kopírky. Stejný příběh, jako ostatní, herecké výkony stejné a film je osvěžen pár americkými vtípky. Jinak nic, z čeho bych měl být nadšen a pravděpodobně si na film za týden ani nevzpomenu.

Iron Man 2 (2010)

Po pilotní jedničce je to kvalitní marvelácká oddechovka, nic víc, nic míň.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Po né zas tak špatné jedničce přišla příšerná dvojka. Jako by ten scénář dělal 15ti letej filmovej fanda a text zrovna našel po raním sraní na záchodě mezi toaleťákem a pornočasákem. Je to nudný, předvídatelný klišé, debilní a nechápu, proč do tak špatného filmu zasadili tak dobré herce, jako je Thomas Brodie-Sangster a Aidan Gillen ze Hry o Trůny, jen zklamání...

Úžasňákovi (2004)

Nevím, asi jsem čekal nějakou bombu, ale té jsem se nedočkal. Nejspíš to bude tím, že to není nejnovější film, ale mě se ta grafická stránka teda vůbec nelíbila. Příběhově to nebylo tak špatné, ale co si budem, je to pohádka.. Není to nic hrozného, ale žádná pecka teda taky ne..

Baby Driver (2017)

Tohle nebylo vůbec tak špatný, jak jsem myslel. Ba-naopak, skvělí herci, do hlavní postavy jsem se dokázal perfektně vžít a cítit s ní, párkrát jsem se zasmál a jelikož nejsem moc přes auťáky, užíval jsem si skvělou hudbu a celkově dobře promyšlený příběh. Co mě trošku zklamalo bylo to, že byly vloupačky hodně prostoduchý - frajírci přijdou s brokárnama do banky, seberou prachy a mizí.. čekal jsem prostě něco promyšlenějšího, byť jen akce s autem. Tequilla!

Mrtví a neklidní (2013)

Pěkná, zombícká slaďárna! Vlastně druhý romantický film se zombie, který jsem viděl (první byl Fido). Ale jinak, romantický to je, napínavý taky, horor v tom nehledejte ale jako oddechovka je to skvělý. Neskutečně jsem si film užil a klidně bych se podíval znova, doporučuji všem, co rádi fantasy, romantiku a zombies. :)

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

To vzteklé štěně je tak roztomilé, že se mi chce umřít. Pecka! Nebylo to tak úžasné, jako první díl, ale pořád to šlapalo s výbornou hudbou (hlavně na začátku). Romantické scény na mě stejně jako u prvního dílu neplatily, ale co na mě platilo byl vtip, zas a zas. Film je nehorázně vtipnej a tím se odlišuje od ostatních Marvelovin. Hlavně v těch epických bojových scénách, které už všechny nudí a je to jen taková přehlídka CGI, tak tady se náramě povedly ty malé vtípky, jako například s kobercovkou v jádře planety. Kdo viděl jedničku tak je jeho povinností podívat se i na dvojku..

Strážci Galaxie (2014)

Takovej pohodovej, klasickej blockbuster. Proč tedy plný počet? Já se u filmů moc nenasměju, vlastně se celkově moc nenasměju, jelikož je vážně těžký mě opravdu rozesmát. Ale tenhle film mě rozesmál! Banda 5ti pošahaných parťáků, kteří se snaží zachránit galaxii. No, to zní jako klasickej Marvel. Z koho že se skládá ta skupina? Týpek co hrál v dinosaurech? Zelená, sexy, samotného vládce dcera Gamora? Nabušenej frajer s lidskejma schopnostma? Křeč- pardon, Rocket? Roztomilej, chodící pařez? Joo, to vypadá zajímavě. Jediné, co na mě nezabralo, byly romantické scénky Quilla a Gamory, to byla klasická, ze všech filmů omílaná kopírka. Jinak to bylo fajn.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

První díl měl úspěch, takže si tvůrci řekli, že by se dalo vyždímat ještě nějakej peníz. Stejný námět, nic inovujícího, nic co by člověka zaujalo, nuda.