Cam Closer (2013)

Starej dobrej huawei, já bych si to japko prostě nekoupil.. Není to nějaká zakázaná reklama na Apple náhodou?

Closet Space (2016)

Napadá mě jen jediné- what the fuuuuck? Připomíná mi to spíš nějaký youtuberský sketch, možná by bylo lepší pohrát si trochu s fps, v těch 50ti mi to nepřijde moc ideální.

Attic Panic (2015)

Pěkné, sice to zas a zas odnesla Lotta, ale atmosféru dobře zařídily žárovky a geniálně provedený průchod ducha skrz mříže mě dostal.. Čekal jsem, že se prostoduše objeví na druhé straně a chytne ji za údy, ale bylo to provedený ještě líp, no nebudu prozrazovat!

Coffer (2014)

Tady se moc nepovedla hororová atmosféra, jako u předchozích. Je to takové.. očekávané. Ale co třeba nechápu je, jaktože se v každém minifilmu objevuje pořád ta samá hlavní postava. To je ale pech!

Not So Fast (2014)

Pokud se bojíte v hororu, aniž by tam byl nějaký !SPOILER! jumpscare, tak je to dobře odvedená prácička. Sandberg to s těmi kraťasy umí prostě nejlíp!

Pictured (2014)

Mě se tohle strašně hodí do nějaký reklamy. Fakt, taková ta zakázaná reklama či jak se tomu nadává. Ale vskutku zajímavý nápad, atmosféru to navodilo pěkně, možná lépe než pár českých hororů od Petra Jákla ml. Prostě taková hororová chuťovka!

Velká šestka (2014)

Dávám dvě hvězdy za vcelku dobrý příběh a vtipného, roztomilého Baymaxe.

Coco (2017)

Pěkný animák, nic světoborného, ale taková pěkná oddechovka na styl Nema.. Příběhově promyšlené, chytré a mohu to doporučit každé věkové kategorii od nejmenších po nejstarší.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Mě to tak nebavilo, bylo to tak.. no.. dětské? Ano, je to pohádka! Ale prostě takovej rozruch, co kolem toho byl, to jsem v tom případě čekal humor alespoň na úrovni Hledá se Nemo, ale ono nic. Navíc mě strašně sraly hudební scénky, které jsem musel přetáčet a i když jsem přeskočil nějakou konverzaci Vaiany a Mauiho, tak jsem o nic nepřišel.. taková ztráta času, nedoporučuji starším 10ti let.