Očista (2013)

Za nápad dávám dvě hvězdy. Toť vše.

Temný případ (2014) (seriál)

Jsem fanda detektivek a s tím spojeného napětí. Mám ráda seriály,kde v děj v jednotlivých dílech na sebe plynule navazuje. Takže pro mě jasná volba. Chvílemi se mi zdálo, že se děj až zbytečně protahuje, ale nebylo to tak hrozné, aby to ovlivnilo můj celkový úsudek. Pro mě super a těším se, jestli bude další série v podobném duchu:) PS: Co se to s tím Matthewem stalo?? Je opravdu k nepoznání, jak vizáží, tak herecky...

Sviňák (2013)

Hlavní hrdina mi lezl neskutečně na nervy. Vůbec mi to nesedlo, ačkoliv jsem se na film těšila, tak jsem dost zklamaná. McAvoy mě vůbec nepřesvědčil a celý počin mi přišel jako totální záhada, protože jsem asi nepochopila pointu, proč by někdo o takovém blbci točil film. Nic zajímavého, nic přínosného.

Mlha (2007)

Mě to nebavilo. Mám ráda Stephena Kinga, ale bohužel dojem z filmu mi kazilo dost podstatných věcí. Český dabing - 6ti letý kluk mluví hlasem teenagera, což hned na začátku si řeknete, že tady něco nesedí. Ta fanatická babizna byla s dabingem totálně na tečku mezi oči. Vydržím hodně, ale fakt jsem chvílemi přemýšlela, že než poslouchat ty její kecy, tak to radši vypnu. Příšery byly jak ze zábavního parku, totálně nedůvěryhodné a počítačová animace na úrovni devadesátých let. Většina děje mi přišla totálně předvídatelná, nedokázala jsem se ponořit do atmosféry samotného filmu a jenom jsem čekala, jestli to všechno opravdu dopadne tak, jak jsem si myslela na začátku.. a trefila jsem se:)) Podle mě slušný béčkový TV film.

Kick-Ass 2 (2013)

Z jedničky jsem byla totálně nadšená. Podle mě se tady už kompletně vytratilo ono kouzlo a proto říkám - trojku už prosím raději ani netočte:))

Království - Série 2 (1997) (série)

Jízda první série pokračuje, ačkoliv měla jsem pocit, že už to nebylo tak napínavé. Mě osobně už některé věci začaly vadit (např. ti dva v kuchyni pořád dokola) - nedokážu pochopit, jak je možné, že se narodí takovej mutant a všichni v nemocnici ho chodí jenom pozdravit a tváří se, jakoby nic:))) Ale to, že neexistuje třetí série, tak to mě teda naštvali úplně!:)

Království (1994) (seriál)

Dokonalost... člověka to totálně pohltí, rozžvýká a nakonec vyplivne a stejně vůbec netuší kde je, ale cítí se spokojeně:)))

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Má to styl! Obzvlášť po tomhle filmu mě mrzí, že už s Paulem Walkerem neuvidíme žádné další filmy. Každopádně je to na jednu stranu tak parádně ulítlé a na druhou stranu do sebe příběhy na konci celkem slušně zapadnou. Mám tenhle typ filmů ráda a myslím, že se u něho nemůže nudit snad nikdo. Dokonce jsem se i zasmála, což velice oceňuji, protože mám pocit, že těch opravdu vtipných komedií s nápadem je čím dál míň. Zakončeno Amazing Grace - co víc si přát:))))

Vlk z Wall Street (2013)

Předesílám, že životopisné filmy nejsou zrovna můj šálek kávy a trošku jsem se vyděsila, když jsem zjistila, jakou má film stopáž... pravdou je, že nakonec mi tři hodiny utekly ani nevím jak. Okamžitě jsem si zafixovala několik hlášek, na které určitě jen tak nezapomenu:) Jen se nemůžu zbavit dojmu, že tak jak film za 3 hodiny uplynul, tak vlastně moc o ničem nebyl...ale nuda to rozhodně není! Leo je borec o tom žádná!:))

Po hlavě... do prdele (2006) odpad!

Když mě přestalo bavit se dívat, tak jsem alespoň poslouchala.. když mě přestalo bavit poslouchat, tak jsem to musela vypnout a to se mi stává opravdu málokdy...víc už "to" ani nemá význam komentovat...