• Krátkometrážní

Nula (2010)

Už kvůli té animaci stojí za to se podívat. A ten konec, ten se přiznám, že jsem vůbec nečekal...

The Butterfly Circus (2009)

Sice je to citová vykrádačka nejvyššího kalibru, ale tady to prostě níž nejde, ani kdyby člověk chtěl. O tom, že pokud člověk opravdu hodně chce a hodně se snaží, dokáže všechno na světě. Jeden z mála filmů, kdy jsem měl slzy v očích. Úchvatný příběh!

Portal: No Escape (2011)

Tady je krásně vidět, že kraťas často nepotřebuje slova, důležitý je jen nápad a správná hudba. Tenhle má obojí. Docela bych si dokázal představit, že z tohohle někdo udělá celovečerní film. To by byla paráda.

Princ a pruďas (2011)

Jo, v podstatě je to teenagerská fantasy. Normálně by to bylo tak na pomezí 3/4, ale za trofej z minotaura a leguána Standu nemůžu jinak, než dát plný počet.

Živý v Joburgu (2005)

Jo jo, stačí být trochu odlišný a lidstvo vás nenávidí. Ovšem na druhou stranu tu jasně vidím spojitost s nepřizpůsobivou menšinou v ČR: "Dejte nám, dejte nám..."

Žlutý (2006)

Trailer k něčemu většímu? Možná. K něčemu, co už tu stokrát bylo a stokrát stejně? Určitě. Reklama? Ani omylem.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Souhlas s Lima - dílů to má jako dvě průměrné telenovely, ale v každém díle autoři přišli s něčím novým a na každý díl se člověk těšil.