• Krátkometrážní

The Amputee (1974) odpad!

"Mistr" Lynch opět nezklamal. Sračka největšího kalibru. Je opravdu nutné točit ženu bez nohy, jak se jí v pahýlu vrtá jakýsi felčar???

Prostřeno! (2010) (pořad)

Pět buranů, hrajících si na smetánku a elitu národa? Z některých bytů by blil i krokodýl, kdyby tam měl něco pozřít. Díky, znovu už nechci..

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Ač kuchařské pořady nesleduji, tak tohle vážně nemá chybu. A občas si říkám, jestli má vůbec ještě cenu chodit do restaurací, když to v kuchyních vypadá hůř, než ve chlívě.

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

Hovadina od začátku do konce - od maket divák, přes debilní otázky, až po závěrečnou míčkovou hru. Dávám tomu čas do vánoc, pak to skončí..

Správné místo (2005) (amatérský film)

Totální ptákovina, škoda těch šesti minut.

Sanctum (2011)

Tři hvězdy dávám jen navzdor tomu, že všichni hodnotí film tak negativně. A přitom kamera a všechny podvodní záběry byly tak úžasné!

Úsměvem ke štěstí (2007)

Přibližně od třicáté sekundy jsem se začal usmívat, jako bych byl sjetej.. Vydrželo mi to až do posledního záběru. Parádní kraťas!

Cesta do středu Země (2008)

Shodou okolností jsem shlédl v nedávné době blízko po sobě oba stejnojmenné filmy ze stejného roku. V porovnání s druhým je tohle ještě docela koukatelné. I když to není rozhodně žádná sláva.

Cesta do středu Země (2008) (TV film) odpad!

V porovnání se stejnojmenným filmem ze stejného roku je tohle totální hovadina. V porovnání ženského obsazení je to fifty fifty. Tam se dá koukat na sličnou průvodkyni Anitu Briem, tady na Victorii Pratt. Jinak tady není k vidění vůbec nic, triky jak z první poloviny minulého století začínaje a rozklepanou kamerou konče.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Co jiní vyjádří nožem (viz Psycho), Jacskon vyjádří sekačkou na trávu. A sekyrou. A mixérem. A bůh ví, čím vším ještě. Vážně jsem nevěděl, jestli se dřív smát, nebo se běžet vyblít. A puding už nikdy nebude to, co dřív!