• Krátkometrážní

Svítání (2009)

Film se snaží být něčím víc, ale je to děsivě slaboduchý béčko. Celý původní nápad je totální kravina, akorát je to zabředlé v jakési studii lidství a společnosti, utlačování, teroru, vykořisťování a já nevím co ještě. Moje hodnocení je možná až moc nadhondocené, ale jelikož jedinou alternativou je bohužel Twilight, dvě hvězdy k tomu pasují... A Blade se v hrobě obrací...

Byl jednou jeden král... (1954)

Jedinečná, krásná, prostě nej. Super atmosféra, vynikající dvojice Werich - Burian a dobrý konec, které většině moderních pohádek hodně chybí. Prostě malý velký český poklad.

Banánové rybičky (1999) (pořad) odpad!

Nesnáším když se snaží někdo rozdávat těžce nabité rozumy a myslí to s divákem dobře. Pokud se to pokouší podat vtipně, jako v případě téhle matrony, je to trapnost nad trapnost.

Hranaři (2011) odpad!

Nějak nechápu, proč se vůbec někdo namáhá natáčet film o něčem, čeho jsou plný zprávy dnes a denně. Navíc nechápu ty lidi, kteří za to vyhodili prachy, v TV je to zadara..

Poslední samuraj (2003)

Člověk nesmí očekávat žádný pokus o odbočení ze zaběhnuté šablony typu "chlap je najat - chlap je zajat - chlap je zaujat - chlap chrání - chlap se stává přítelem nepřítele - chlap se proseká až k finále", ale jelikož Japonsko přímo žeru, Hans Zimmer je můj oblíbený skladatel ve filmech a pár scén (povětšinou s bokenem v ruce) je přímo ukázkových, je to za plný počet:)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Tak konečně shlédnuto všech pět sérií - konec dobrý, všechno dobré, ale ty poslední dvě série byly fakt boží utrpení. Sračkovitost tohohle seroše se projevila už ve třetí sérii, když postupně začali mizet původní postavy. Kdyby do rozjetého vlaku nenaskočil Rudy, pak čtvrtá a pátá série vůbec nemusí existovat. Čtyři hvězdy za první polovinu seriálu, za celé (vele)dílo už by to bylo tak 1-2*

Meruňka (2009)

Přiznejme si: kdo z nás ještě dokáže takhle vzpomínat na dětství? Na jednotlivé detaily, na to, co jsme dělali celý den o prázdninách.. Krásný snímek, se skvělou kamerou. A za poslední minutu klidně ještě jednu hvězdu navíc uroním.

Imaginární život (2007)

Pořád jsem čekal, že se na konci NĚCO stane, prostě COKOLIV, ale akorát tak prd.. Deprese, nostalgie, mizérie.. Nuda.

Četník ve výslužbě (1970)

Tak nějak to vystihuje všechny ty důchodce, co na starý kolena nemají co dělat, tak je prudí všechny okolo. Víc tragické a smutné,než cokoliv jiného..