• Krátkometrážní

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Dětem by se to možná snad i mohlo líbit, pro mě jako pro dospělého, to byla téměř nestravitelná slátanina. Děti tak protivní, jak jen to jde, neuvěřitelně debilní animace (porovnejte s jakýmkoliv fantasy poslední doby a uvidíte ten rozdíl) a ostatní filmové postavy na úrovni slaboduchého prvňáčka. Pokud se přede mnou někdo pokusí tenhle shit (ať už filmový, nebo knižní) srovnávat s Pánem Prstenů, Harry Potterem, nebo snad nedej bože Zaklínačem, tak ho rovnou pošlu k dr. Chocholouškovi na pár příjemných skotských střiků. Po 40 minutách jsem ten duševní výplach střev nevydržel a musel to vypnout.

Prověřte svůj mozek (2011) (seriál)

Člověk by ani nevěřil, jak se můžou diametrálně lišit vzpomínky několika lidí na jednu společnou událost. nebo jak snadno se dá oklamat tak "dokonalý" nástroj, jakým je lidský mozek..:)

Dragon Age: Redemption (2011) (seriál)

Konečně něco trochu jiného, než si všichni představují, nebo pamatujou. Jen jedna výtka: to je nutné do toho tahat elektronickou krev? Opravdu Bioware a AMD, jakožto sponzoři, nemají pár šušní na nákup nějakýho kečupu místo krve?? EDIT: Tak stahuju hodnocení o dvě hvězdičky - šest dílů moc krátkých na to, aby se tam vůbec něco slušněji rozjelo a šest dílů kvůli tomu, že na konci stačilo hodit dýku proti masce? Konec zla? Finito?

Bestián: Kupředu, zpátky jen krok! (1999)

Geniální! Takhle má vypadat silvestrovský skeč a ne to, co nám pouštěli na nově. Já mít tu možnost, tak udělám přesně to, co Edmund Blackadder - vy ne?

Blackadder: The Cavalier Years (1988) (TV film)

Na pobavení to stačí, ale je to celkově mnohem slabší, než jiné díl Edmunda Blackaddera...

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Nesnáším moralizování v US seriálech. První série by byla ještě OK, hodnotil bych výše, ale u další už jsem to nevydržel.

Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 2 (2010)

3x větší rozpočet, ale stejně totální prd v porovnání s jinými hollywoodskými trháky, které akorát urážejí divákovu inteligenci. Přesto hodnotím jen 8/10, dialogy pánům tvůrcům moc nejdou a herci by projevu taky mohli zapracovat trochu víc ...

Modern Warfare: Frozen Crossing (2010) (studentský film)

Neuvěřitelné, co se dá doslova za pár šušní natočit. Možná ne až tak dokonalé, jako některé akční filmy profesionálních společností, ale napětím a akcí našlapané až po poslední filmové políčko. A protože mám kraťasy moc rád, bez mrknutí oka upustím 5*

The Amputee (1974) odpad!

"Mistr" Lynch opět nezklamal. Sračka největšího kalibru. Je opravdu nutné točit ženu bez nohy, jak se jí v pahýlu vrtá jakýsi felčar???