• Krátkometrážní

Moon (2009)

Rockwell předvádí výkon jako Brno. Připomínalo mi to mix Solarisu a světe div se - i "střílečky" Portal. Akorát ten počítač tu nebyl takovej fešák. Fakt jsem zíral s otevřenou kušnou od začátku až do konce.

Ichi the Killer (2001)

Ahoj, jsem Ichi, váš nový soused a jsem totálně šáhlej. Moje nová noční můra...

Arka (2007)

Koukal jsem vůbec na to samé, co ostatní? Animace - vysloveně odpuzující. Atmosféra - prakticky žádná. Pointa? Ještě víc srážející, než celý snímek.. Znovu už fakt ne.

Doodlebug (1997)

Geniální kraťas o strachu z nás samotných a o tom, jaké následky to může vyvolat. Nolan je prostě fenomén!

Xena (1995) (seriál)

Jako fantasy bez historických kořenů to nebylo až tak zlé. Jako kluk jsem se vždycky těšil na neděli podvečer, ale víc na Gabrielu, než na samotnou Xenu. Gabriela = ňami, ňami:)

30 dní dlouhá noc (2007)

Nečekal jsem moc a upřímně - při závěrečných titulcích si jen říkám: "To je jako všechno? Co to proboha mělo být??" Celý film jsem se houpal mezi celkem zajímavou kravinou, od super nářezu až po totální blbost. Teatrálnost upírů, nebo co to bylo za uřvance mě s prominutím srala od samýho začátku, o hloupoučkých dialozích ani nemluvě. A ten konec to fakt zabil!!

Johnny English se vrací (2011)

Sice je to pořád stejná ptákovina, ale naštěstí pořád stejně (ne-li ještě více) vtipná. Rowan Atkinson je prostě typ člověka, který dokáže rozesmát i mrtvého - tady předvádí svou obvyklou sbírku pokec-face, což znamená, že se šklebí jak kůň, když ucítí vagon řepy. Toho není nikdy dost.

Articles of War (2009)

Tak nějak hodně a hodně slabší Hotaru no haka - i když se stejným poselstvím. Tomu se říká parádně promrhaná šance. Filmů o válce se točí tucty a tucty, skoro by se dalo říct, že se válčí jen proto, aby se mělo co točit. Faktem prostě zůstává, že film nepřekvapí, protože všechno už bylo dávno řečeno...

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Za konec bez hlavy a paty 3* - ono celý je to postavený více méně na hlavu.

Překvapení! (2011) (studentský film)

Rozhodně lepší, než originál - tohle má hlavu a patu. Na konci jsem málem spadl ze židle, beze srandy. Navíc Šteindler se na roli personálního šéfa fakt hodí, za pytle pod očima plnej počet!