Ali ví, po čem muži touží (2019)

Trapná vykrádačka fungujícího filmu s Gibsonem. Jo, kdybych měl černou prdel, možná se asi víc chytnu, ale tento styl humoru prostě a jednoduše buď nefunguje, nebo mu nerozumím. Chlast, drogy, nevěra, děsná hudba a zase chlast, drogy a to hlavním protagonistům už dávno není dvacet. Jediné co na tom filmu bylo koukatelné je styl a výstřih Ali, která je na to, že má padesátku na krku, zatraceně sexy - nicméně ve světě, kde se všichni chovají jak stádo pakoňů, ani čokoláda nechutná. Zbytečný film.

Ďábel (2010)

Jojo, ve výtahu opravdu může být těsno... Nebýt těch zbytečných teploušsko - duchovních keců, byla by z toho slušná petelice, ale i tak se jedná o nadprůměrný horor - 60%.

Dějiny násilí (2005)

A History of Violence je thriller přesně podle mého gusta - absolutně přímočará řežba, kde kosti praskají jak ořechy a kulky nikdy neminou cíl... Vše doplňuje skvělé herecké obsazení a více než přesvědčivý výkon Vigga Mortensena, jež byl kurevsky tvrdý a řádně bezcitný nejen co se likvidace protivníků týče, ale i manželské povinnosti řešil zajímavým způsobem, za který by se nemuselo stydět průměrné soft porno. Takže slušná to libůstka - 75%.

Terminátor: Temný osud (2019)

Konečně jsem se dočkal Terminátora, který se kvalitou, akcí a řežbou přiblížil na dosah legendární jedničce a kultovní dvojce. Stopa, jež na filmu zanechal James Cameron je čitelná, oprášení Connorové můžu jedině kvitovat a celkově měl film našlápnuto na bůro - tedy až do scény v letadle, nebýt jí, pět hvězd bych dal bez mrknutí oka. Árný nezklamal, jako terminátor v důchodu nejen pobavil, ale byl opět drsnější než šmirgl a závěr filmu byl prostě erektivní záležitostí - takže díkes - 80%.

Zlo nikdy nespí (2016)

Hororová pohádka, která nepřináší nic nového a navíc končí happyendem jež měl asi pohladit na duši. Celkový nápad by ušel - zhmotnění snů je celkem neokoukaná záležitost, ale víc než motýly bych uvítal trochu více těch nočních můr, krve a jekotu. Lekačky tam nebyly prakticky žádné a konec nijaký, takže za mě slabší průměr a rozhodně bych snížil věkovou hranici přístupnosti - opravdu se u toho bát nebudete.

Orphan (2009)

Panečku, to byla svině... Možná trochu nadhodnocuji, ale to nevadí, film je opravdu pecka a já si ho užil - rozhodně doporučuji.

1917 (2019)

Když si odmyslím tu turistickou pasáž filmu, jedná se o jeden z nejlépe ztvárněných snímků WWI, jež zachycuje nejen hrůzy a osudy postihující jednotlivé vojáky v první linii zákopové války na západní frontě, ale především perfektně vystihuje celkovou mizérii, zmar a dobovou atmosféru, která je více než reálná. Prostě skvělá filmařina, jež vás prakticky okamžitě vtáhne do bahnem a krví nasáklého roku 1917 - jednoznačně doporučuji.

Králíček Jojo (2019)

Upřímně, čekal jsem od toho po zhlédnutí traileru a přečtení pár náhodných komentářů víc... Hlavní důvod, proč mám z tohoto filmu rozporuplné myšlenky, je ten, že mi jednotlivé pasáže začaly úspěšně dráždit bránici a když už humor gradoval, pak facka jak hrom a nudná pasáž plná filozofických a bytostných keců... Prostě na můj vkus to mělo zůstat v dobře zvolených kolejích alá raz, dva, tři - svastika!!! To by byl pak ten správný nářez, ale bohužel se nejedná pouze o komedii, ale spíše o satiru... Každopádně nemohu upřít výborný námět, skvělý herecký výkon mladého, ale nadějného SS funkcionáře Griffin Davise a ta atmoška?? Prostě TOP - takže nakonec spokojenost, ale průměrná...

Mr. Johnson (2008)

Nevzpomínám si, že bych zažil komedii, u které bych se ani jednou nezasmál... Nudné, trapné, infantilní, dnes mám asi špatný den...

Prvotní vztek (2018)

Primal Shit v kostce: kamera a dialogy děs, akce většinu doby nulová, jediné pořádné vyvrcholení je téměř hned na začátku, kdy došlo k předčasné ejakulaci v autě a tu komickou odbočku na indiánskou seanci raději ani nebudu komentovat... Pár mordů bylo zajímavých, ale čučet na bývalého mukla jak svádí souboj s opicí v bahně?? Opravdu nepovedená napodobenina Predátora... No jediné co jsem si z toho odnesl je, že pokud někdy skončím ve výkonu trestu, chci jít sedět do USA, tam mě naučí vyrobit si nůž (aspoň ten Lojza v hlavní roli to furt připomínal) a zabíjet Bigfooty - hvězda za vidláka s hubou v pejru, ten mě pobavil, jinak zbytečný film - 10%.