Transformers (2007)

::::::::::::::::::::::::::::: Kravina pro děcka !!! Překvapuje mne jaké to tady má vysoké hodnocení !?!?! Neslabší snímek jinak geniálního mistra Baye. Proč se doprd...ele sere do takových blbostí ?!?!? Natoč kámo, radši další díl Bad boys nebo něco dalšího ve stylu Armagedonu !!!!! Kdyby mi bylo 5, tak si samozřejmě z tohodle filmu cvrnknu do slipů ( ano, klidně se mi smějte ! Mám rád slipy a s velikou vášní je nosím, trenky nesnáším, je v nich moc velký průvan a špatně se v nich cítím ), ale je-likož už mi je 7, tak tohle opravdu není pro mne. Jde vidět, že minimálně 80% zde hodnotících, je pod 7 let ! Zvláštní. Dal bych alespoň tři hvězdy za sexy Megan Fox nebo za výbornou vizuální a technickou stránku filmu, ale opravdu kvůli vysokému nadhodnocení filmu nemůžu jinak ! Opravdu nechápu ...........Sorrrrrry děcka ........... :::::::::::::::::::::::::::::

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

Tenhle styl humoru prostě miluju !! Jedna z nejlepších komedí, co znám. O hodně lepší, než nějaký přeceňovaný Big Lebowski, který tomuto filmu nesahá ani po kotníky.

Matrix (1999)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Ty vole, tak o tomhle filmu bych se mohl rozepisovat dlouho, ale nechce se mi, tak snad jen jedno: Můj nejoblíbenější KULT ze všech KULTU KULŤÁCKÝCH !!! Vždycky, když ten film vidím, mám jeden velký orgasmus !! www.svet2012.info :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Klokan Jack (2003)

Vždycky se u toho skvěle pobavím. Vypnout mozek, otevřít pivko a čumět !

Divoké kočky (2000)

::::::::::::::::::::::::: Jeden z nejlepších hudebních filmů, které jsem kdy viděl ! Skvělý soundtrack ! Super casting. Piper Perabo je jedna z nejroztomilejších hereček, co jsem viděl. Doporučuji ! Bravo !!! Ve svém žánru absulutní jednička !!! ::::::::::::::::::::::::::::

Dangerous: The Short Films (1993) (video kompilace)

º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ THE KING OF POP FOREVER !!¸„ø¤º° ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°º¤ø Michael's the BEST!!!! I ♥ you

Ghosts (1996)

Tohle nemá chybu. MJ je skvělý. Skvělé natočené, sestříhané, zrežírované. Skvělá hudba ! Tomuhle říkám kratkomentrážní snímek :-)

Letec (2004)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::: Film, který mě motivuje i vtěch nejtěžších chvílích, a který mi říká, abych se na všechny idioty, co mě serou vysral a šel si dál za svým cílem ! Geniální dílko !!! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Joey (2004) (seriál)

Tenhle seriál je vlastně taková náplast pro fanoušky Přátel. A mě baví skvěle ...

Road Trip (2000)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů a jedna z nejlepších komedií na světě ! Proč ? Proto ! Skvělé gagy, hlášky a herecké výkony ! Za zmíňku stojí hlavně Paulo Costanzo a Seann W. Scott. A k tomu ještě skvělá hudba !!! Komedie jak se patří !!!! TOP 20 filmů.