Dvojčata (1988)

::::::::::::::::::::: Tenhle film mám moc rád ! Jedna z mých srdcovek ! Můžu se na to dívat prakticky kdykoliv ! Arnold a Danny jsou výborní a naprosto se k sobě hodí. Dojemná a vtipná komedie. :::::::::::::::::::: "A vyřiď všem, že kdo si začne semnou, začne si s celou mou rodinou !!", "Líbí se mi, jak mlátíš lidi, co takhle boxovat ? O peníze by jsme se rozdělili fifty fifty !" "Nemohl bych za mlácení lidí brát peníze, nemám rád násilí" "Tak ty budeš jen mlátit lidi a já budu brát peníze !" ...............

Utržený ze řetězu (2005)

::::::::::::::::::::: Dokonalý snímek ve všech ohledech ! Jet Liho moc nemusím, ale do tohodle filmu se naprosto hodil ! Morgan Freeman byl také naprosto úžasný ! Bomba ! ::::::::::::::::::::

Deset minut života (2005)

::::::::::::::::::::::: Jeden z mých oblíbených filmů. Souhlasím s Vámi, že je to místy trapné, hlavně ty dva FBI policajti, ale mě se to moc líbí ..... :::::::::::::::::::::::::::::::::

Coach Carter (2005)

::::::::::::::::::::: Nejlepší sportovní drama, které jsem kdy viděl ! ::::::::::::::::::::::

Ti druzí (2001)

Jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl. Nicole Kidman moc nemusím, ale v tomhle filmu byla úchvatná, stejně tak oba detští herci !

Dannyho parťáci 2 (2004)

Po geniální jedničce obrovitánské zklámání !!!! Na mě moc překombinované. Díval jsem se na to třikrát. Dvakrát jsem nechápal o co tam vlastně jde a na potřetí jsem usnul. Čtvrtou šanci už tomu dávat nebudu, nejsem blázen, ale až to jednou popluje v tv, tak se na to kouknu a uvidím.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

:::::::::::::::::::::::::::::::::: Nostalgie ,-) Můj nejoblíbenější seriál mého dětství. Nemůžu jinak. ::::::::::::::::::::::::::::::::

Umučení Krista (2004)

::::::::::::::::::::::: Jeden z nejlepších filmů, co jsem mohl kdy vidět, moc za to děkuji !!! Výborná práce Mele !! :-) :::::::::::::::::::::::::