Městečko South Park - Cupid Ye (2023) (epizoda)

I keď to nie je taký maras ako v prvých sériách, myslim že sa oproti Simpsonovcom napríklad, South park docela drží. Celkovo by som túto sériu dala akoby také príjemné prekvapenie kde menej riešime Randyho a viac sa venujeme ústredným deckám 😀

Od Corleone až po Brooklyn (1979)

Fajná žánrovka. Obcas mi to pripomenulo poločný beh alebo niečo takeho. Videla som v smutnej kvalite s dabingom na ktorého spôsob chvíľu trvalo si zvyknúť (keďže moc nesedel)

Věznice (1987)

Neviem proste, je tam hlavne Viggo Mortensten a to je velice potešujúca myšlienka :)

Grázlové (1996)

Niečo na tom klukovi bude, obajvujú sa tam fragmenty jeho nasledujúcej tvorby, no ešte to tam úplne nevidno, ale neviem čo je na tom moc komediálneho no...

Ztracená duše (1977)

Je to tajomné, uličky, či skôr benátske kanály skrývajú nejedno prekvapenie. Réžia hudba, herci fantastický Gassman, spolu vzniklo dielo, u ktorého celkom jednoducho odhalóte základnú pointu, ale aj tak vás bude baviť spôsob ako k tomu dojde.  Pozoruhodná manžeská dvojica, veľký starý dom a jeden študent.

Posedlost (1976)

Njamä slušivá zostava, celé akoby to vypadlo od Hitcha, takže čakajte niečo podobného. Hľavne, vyzerá to super, hudba je super, vyzerá to veľmi dobre. Podarená hlavná postava, ktorá proste je posadnutý. Má to svoju atmoféru a za zahliadnutie nič nedáte. A tá hudba... Pecka

Noční můry jak od maminky (1981)

Je libo trochu reverse Psycho? Proste taký ten správny osemdesiatkový slasher, pri ktorom si radi odpočiete. Netreba na tom hľadať nejakú hlbokú myšlienku, ale predsa, ak si chcete vychutnať oidipovský komplex, bizárek tak proč ne?

Vzteklej pes a Glorie (1993)

Videla som aj lepšie vecičky, nuž vo filmíkoch z produkice De Nira, dá sa to... Taký celkom odpočinkový filmík, s pár zábavnými momentmi. Potešia aj známi týpci mafiános