Dáma v dodávce (2015)

Maggie je bezvadná!! Stará nasranecká nevděčná dlaždič bitch s jejím bezdomoveckým ksichtem působí naprosto skvělým dojmem. Film odtáhla celý sama, což je na škodu. Film je divadlo - jedna scéna - jeden haus - dva herci - komparsisté. Tak proto je všeobecně tak slabé hodnocení. Ale ta Maggie!! Ta tomu dala šmrnc. :D

Zmizelá (2014)

Ona je krásná, ona je sexy a hle - ona je perfektní herečka. Upřímně - neviděl jsem letos zatím tak fantastický výkon v ženské hlavní roli jako tento. Navrhuju nominaci na OSKARA. Teď k celému snímku. Je mi 22 let, jsem svobodný, bezdětný. Ano - tohle je nevšední pohled na manželství. THIS IS REALITY. Ted nehovořím o podříznutí Barneyho alias obětního beránka za účelem "ukázat světu, že nejsem ta špatná já" - upřímně si to i zasloužil za ten jeho dětský výraz. Hovořím o těch věcech, situacích, vlastnostech manželského vztahu, které si nikdo nepřipustí, nechce je přiznat ani vidět, ale jsou, nastanou, nastaly. Je to TO, co z manželství dělá ten nejvyšší vztah dvou lidí, kdy každý z nich, pokud v manželství chce setrvávat, obětuje vše a zřekne se všeho ve prospěch fungování. Netřeba dalších slov. 100% za impozantní náhled do nitra manželů.

Jurský svět (2015)

Výborné. Na to, že tenhle Colin čelil takovýmu velikánovi jako je Špajlberk, ujal se dinosauříhoMovie na výbornou. První třetina skvěle divákovi napovídá o čem, že vlastně byla trilogie JurskéhoParku a pak už nastává smršť v podobě JurskéhoSvěta2015. Chrisovi můžu vytknout jen jedno, chyběl mu Groot!!! Opravdu skvělá pecička na léto. Vypnout mozky, vyndat CornPop a směle se vydejme do JurskéhoSvěta. Průvodcem nám budiž sexy RedHeadka. :) 80%

Spectre (2015)

Dnééééés se podíváme zpátky do minulosti na tóóó, jak to bylo ve skutečnosti s Ernstem. Nazdar Franzi. S někým si mě pleteš Jamesi. Jsem sice tvůj větší bráška, který ti zabil tatínka, ale Franz zemřel. Mé jméno je totiž Ernst Stavro Blofveld a zabíjím ti vše, na čem ti záleží a proč? Můj táta miloval tebe a ne mě. Tak promiň Franzi. Za to tě nezabiju, jako jsem zabil všechny padouchy 50 let zpátky. :) Tak zatim pac a pusu. Ne vážně - ten film se povedl a navazuje na prehistorické nejlepší kousky téhle nekončící serie. Nic na tom, že bondgirl letos byla tak sexy jako váza na kaktusy. 5 hvězdiček bez debat.

Goldfinger (1964)

Už asi nebude den, kdy bych nějaké části série "Bond, James Bond" nedal plný počet. Tohle je prostě fantastická sérka. Za co si to zasluhuje GoldFinger? Především za sebe samého - není to fanatický vražedník s klasickými rysy, nýbrž obtloustlý zbohatlík a skrblík, jemuž nejde o destrukci celého světa, jen o pár tun zlatavých cihel. Gert má jasně daný úkol - netahat na sebe veškerou pozornost, když je v záběrech, ale gagy a kratičkými proslovy skládat puzzle o jeho osobnosti a plánech. Sean je Sean - přímočarý, sebestředný, humorný ale hlavně je to herec, který své role hraje s grácií dobře. Bondovky mu sedly ze všech rolí nejvíce (dobře, možná ještě Past, což je taková FejkBondovka). Správný špiclFilm musí mít i svého záporného záporáka - OuDýDýJob je brilantní - vytříbený, elegantní, akurátní - bez větších keců jedná - ohromné plus. Co bych vyzdvihl - jednoznačně tři hlavní postavy, příběhové linie, hudba a BondovičkyPičovičky!

Já, padouch (2010)

Přišel, natočil, pustil do kin a vydělal. Pro někoho kravina, pro někoho bombastické, pro někoho infantilní, pro někoho kouzelné. Pro mě je to až překvapivě báječné. Jedině v tomhle filmu jde proti sobě zlo a zlo a vyjde z toho nakonec dobro. Jedině v tomhle filmu zjistíte, že i ta největší svině je vlastně jen skryté malé nevinné prasátko, kterému svět natolik ublížil, že se chce a nebo vlastně ani nechce mstít. Jedině v tomhle filmu totiž zjistíte, jak moc jste na animáky, protože jestli vás tohle nebaví, tak vás žádný animák bavit nemůže. Je to prostě po všech směrech BOŽÍ filmík.