Chlupatá odplata (2010) odpad!

A můj bráška se smál a smál. A jeho velký bráška se smál a smál, jak je možné se takové pitomině smát a smát. Jde to - jak je vidno. Film je naprosto směšná parodie na Doolitla a všechny možný rádoby Animal bijáky. Když Amerika netočí sračky o mimozemšťanech, tak točí sračky o zvířatech. Hollywood - let's make Amerika great again.

Záložní plán (2010) odpad!

J-Lo je milionová ženská - a její prdel miliardová. Ale ani tahle beauty part nezaručí úspěch ve filmu. J není a nebyla a nebude hérečkou (jako na filmovém plátně) - ona to asi v posteli umí pořádně zaherečkovat. Už tehdá byla její role Pokojské výsměchem, no tak nám to předvedla i o pár let později. :)

Rafťáci (2006) odpad!

Chlap bude hodnotit ženský - těch je tam dosti. Ženská bude hodnotit chlapy - těch tam taky pár je. Filmový nadšenec nebude hodnotit nic - fakt tam nic není. :) Česká komedie od Janáka je zbytečným pokračováním Snowboarďáků.

Snowboarďáci (2004) odpad!

When I am standing on my head! Tak tenhle song už mi v hlavě běhá 15 let. Neuvěřitelné, jak je tenhle film už stár. Janák ve mně (ve 12letém klukovi) probudil vášeň, adrenalin a chuť sportovat - řekl bych, že v té době jsem začal s profesionální dráhou tenisového extraPlayera. Nicméně film oceňuji! Je tak blbej, jak bylo potřeba, aby byl blbej -> aby se lidé zasmáli.

Mimi šéf (2017)

Spousta humbuku pro nic. MimiŠéf krásně vpadne do škatulky "ničím nezajímavé animáky". Jediné, co se dá pozitivně hodnotit, je zajímavý výběr amerikánských dabérů. V podání českého dabingu to bude velkej průser! Fakt zklamání.

Mlčení (2016)

160minutovej epos o křesťanství na japonských ostrovech. Jedním slovem NUDA. Předvídatelnost. Ani ten brek jsem Ondrášovi nevěřil. Liam kolaboroval. Do piče proč to někdo natáčel? Ajo on to natáčel věhlasný Martin? Co si z toho vezme věřící? Co si z toho vezme ateista? Vůbec nic. Ateistovi to jen prohlubuje myšlenku, že nejlepší je věřit vlastně sobě samému. A věřící? Že vlastně být misionářem nemusí přinést kýžené ovoce? Tenhle film prostě nemá smysl ani pro jednu stranu! 10% za prostředí Japonska

Logan: Wolverine (2017)

Jestli to má být grandioso finaloso, tak za mě teda ne. Málo soli, málo pepře. Chybí tomu to lusknutí prstu. Chybí tomu to hlasité áááách od TarryWhitové, když jí naklepe nějakej černej chuligán. 60% a jsem plný očekávání nové série o IksMenech.

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015) odpad!

Sledováno s bratříkem! Dávám like za songy přezpívané chipmunkStylem. Jinak je to stejnej poděs jako díly předchozí. Občas se divím, co malým dětem stačí ke štěstí. Kéž by i mi dospělí bychom stejní byli. :)

Santa je pořád úchyl (2016) odpad!

Kvalitově stejný, herecky rovněž. Fóry se z levelu ostravské hadry posunuly na level pražské hadry. BíBíTorntn strhuje pozornost na sebe a nechává vyniknout prakticky jen svoje funkční koule a péro. Celej film je BullShit.

Klub rváčů (1999)

Velice slabúčký Fincher. Nicméně - proti gustu žádný dišputát. Nechť Vás tento film baví!