Autopsy (2008)

Ikdyž to s hororem nemá příliš moc společného, já se bavil. Scény s těmi trestanci jsou svým způsobem nehorázně vtipné, navíc zajímavý nápad umístit to všechno do staré nemocnice, pár nových způsobů vražd... Hezký průměr.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Film do nepohody. Je to chytrý humor, nadsázka, ironie a hlavně herecké výkony, které z této "pohádky" činí něco víc. :-)

Pod kůží (2008)

Solidní filmík, který začíná velmi stylově, bohužel se pak navozená atmosféra vytrácí - možná i díky dle mne vcelku zbytečným detail záběrům... Jinak dobrý nápad, horší provedení - průměr.

Farm House (2008)

On je to docela průměrný horor, možná trošku vyjímečný v mučících praktikách, ale jinak klasika. Musím říct, že tedy mne hlavní mužský hrdina nesmírně iritoval, tím svým divným výrazem! Nejrříve jsem chtěl dát pouze tři hvězdy, ale takový konec jsem opravdu nečekal a jak jsem se díval, tak pro některé velmi stupidní konec, pro mne geniální - alespoň to vybočuje z toho hororového kliše...

The Cottage (2008)

Ikdyž to s hororem moc společného nemělo, tedy dobře, něco to společného mělo ale až asi poslední půl hoďku filmu, tak jsem se opravdu bavil. Takové stupidní situace mohou vzniknout pouze ve filmu made by English :D

Ledová smrt II (2008)

Možná o něco horší jak jednička. Znovu skvělá práce s kamerou, střihem a zvuky. Když se k tomu přidá i to, že film jde rovnou na věc, žádná 40 minutová idylka, tak jsou to jen body navíc. Škoda jen těch hororových klišé, ikdyž možná to byl záměr. Dle mě velmi povedený sequel.

Ledová smrt (2006)

Sice opět typická vyvraždovačka, ale tentokráte na norský způsob. Tzn. pěkná příroda, všude sníh, chlápek v beranici toužící po krvi... Je to sice ohrané, ale díky perfektní hudbě, dobré kameře a celkovému modernímu vzhledu se na to opravdu dobře kouká!

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Lepší průměr, přece jen ten film byl natočen předtím než jsem se narodil, takže možná pro to na mě nezanechal takovou stopu. Příběh byl šíleně jednoduchý, což by tolik nevadilo, nebýt těch stupidních dialogů. Atmosferu to má velice dobrou, výprava super, kostýmy občas vtipné... popravdě - nechtěl bych zažít takový svět :-)

Nenarození (2009)

Do teď přemýšlím, co všechno tvůrce inspirovalo při tvorbě tohoto filmu - je tam Osvětim a nácci, jsou tam zlí duši, škaredý děti, Židi, hlavy otočený o 360 stupňů, exorcismus... a dál radší nebudu pokračovat. Jak už to v poslední době u amerických hororů bývá - vemem sexy kočku a a ostatním už pak nezáleží. Opak je pravdou.

Krvavý Valentýn (2009)

Takové solidní béčko, které vyloženě neurazí a samozřejmě ani nenadchne. Typická vyvražďovačka s mirně stupidním scénářem, kterýmu se dá vytknout tolik, že to snad ani nemá cenu. Jediný světlý okamžik byl konec, tedy rozhodovnání, kdo teda ksakru je ten bad guy?