Comeback (2008) (seriál)

Jednoduchá zábava, která dokáže někdy velice příjemně překvapit.

Sex ve městě (2008)

Příjemný film s místy velmi vtipnými momenty, avšak plný klišé a předvidatelným koncem.

Střepy v hlavě (2008)

Pomalu plynoucí film, který by možná potřeboval v závěru trochu více gradace.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Nevím, jak na vás, ale na mne tento film působil šíleně amatérským dojmem. Už od toho začátku, kdy je rovnou hlavní hrdinka vhozena mezi zombies. Nemám nic proti přeskočení úvodních keců, ale tohle bylo až moc...

Noc v muzeu (2006)

K tomuhle stačí jen poznamenat jedno slovo: "Stiller". Jen tohle stačí k tomu, jestli se vám film bude líbit či ne. Snímek je jinak poměrně zdařilou komedií, převážně pro dětské publikum. :-)

Muž z Acapulca (1973)

Perfektní komedie, která vybočuje z řady originálním nápadem. Bohužel jsou pasáže, ve kterých nevystupuje Bob Saint-Clare poměrně nudné a film mírně srážejí. Jinak perfektní herecké výkony a Jacqueline Bisset to náááramně sluší.

Freakdog (2008)

Poměrně nudný film, který sice má snahu přijít s něčím novým, ale bohužel nedokáže toto snažení dotáhnout do konce.

Sauna (2008)

Film, o kterém nevím co si mám myslet. Začátek byl pro mne nejdříve šíleně zmatečný, možná i díky titulkům, které nevím, jak přesně kopírovaly to, co se opravdu řeklo. Postupem času se však vše začalo vyjasňovat... Sice to s hororem nemá nic moc společného, je to film spíše uměleckého charakteru s nádechem neznáma, ale u některých scén vám mráz po zádech stejně přeběhne. Navíc když k tomu přidáte i perfektní zpracování, vznikne vám poměrně velice dobrý film, který stojí za shlednutí.

Marley a já (2008)

Skoro se až stydím, ale ten jednoduchý recept roztomilého a neposlušného psa na mě opravdu zafungoval. Každý si v tomto snímku najde několik situací, které ho opravdu pobaví. S přivřenými oči přecházím to typicky hollywoodské citové vydírání na konci. :-) Když teď budu chtít psa, tak musí být jak Marley :D

Jízda smrti (2007)

Několik perfektních lekaček, zajímavý námět a pěkné provedení. Bohužel mi tam něco chybělo, snad více atmosféry a napětí.