Blaník (1997) (divadelní záznam)

Přednáška byla v komornějším duchu, možná i díky tomu, že zde chyběl pan Svěrák. Následné představení bylo ale geniální. Blaník je asi nejlepší hrou.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Geniální přednáška, ovšem hra byla poněkud horší - dost hluchých a trapných míst. Ale celkově to bylo zábavné, takže to splnilo svůj účel.

Vyšetřování ztráty třídní knihy (1997) (divadelní záznam)

Stal se nám takový... nepěkná věc ! :-D Navíc perfektní seminář - konečně jsem díky Cimrmanovi pochopil, proč je světlo rychlejší než zvuk. :-D

Hospoda Na mýtince (1997) (divadelní záznam)

" Šla do města, pro šafrán a trochu toho zázvoru... Děvka! " Nemá smysl říkat něco víc... :-D

Velcí bratři (2008)

Jak moc nemám rad Stiflera, tak Wheeler mi sedl :-) Není to moc perverzní a hloupé, je to tak akorát. Zápletka mi přišla vcelku zajímavá, jako nečekejte nějaké zázraky - přece jen to je stále to samé kliše: rozchod, nasrání, bod zlomu, změna sama sebe a romantický happy end. Pokud chcete komedii, u které se nemusíte moc soustředit, je tenhle film pro vás přímo dělaný.

Miluj bližního svého (1999)

Ať žije paranoia ! A ještě líp, ať žije paranoia, která je nakonec pravdivá. :-D Zajímavý film s neobvyklým nápadem, navíc dobře provedený i zahraný. Je také skvěle zakončený napínavým finále. Ani nevím proč dávám pouze tři hvězdy, ale zas mi tam "něco" chybělo. Ale jinak lepší průměr, který stojí za to vidět.

Sběratel kostí (1999)

Průměrný thriller, který vás dostane maximálně "krásou" Angeliny. Jinak není moc o co stát... Denzel se nijak herecky projevit pořádně nemohl, když pořád leží (tak se aspoň potí a dostává záchvaty...).

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Nenápadný film, který hlavně hraje na okolnosti děje než na děj samotný. Dle mě takové menší citové vydírání, ikdyž plně funkční. Přece jen ten konec bere dech. Trošku jako u všech takových filmů mi vadily dětské role, které byly dle mě nezvládnuté (ale to je jen mů názor). Hezký nápad, dobře převedený na plátno...

Neříkej ani slovo (2001)

Zajímavý thriller, který se velice slibně rozjíždí, ale pak následně dojíždí nakonec, který byl takovy prázdný, bez gradace jakou by si podobný film zasloužil.

Tango a Cash (1989)

Pefektní hlášky, docela dobrý děj (ikdyž jednoduchý) a zajímavéí akční scény. Stallone a Russel si navzájem herecky "pomáhájí a celkově se na to dá dívat. Prostě něco ve stylu Smrtonostné zbraně, ale trošku drsnější.