V temnotě (2008)

Já ty Španěly prostě žeru:D. Miluju jejich zemi, miluju jejich řeč, miluju jejich vzhled, chování a už dlouhou dobu i filmy. Jestli někdo někdy točil tak ohromné horory, tak oni!! Málem jsem si nadělala do kalhot, jak jsem se třásla. Muchlala jsem peřinu a ani nepípla, aby mě ta holčina náhodou taky nezahlídla:D.

El habitante incierto (2004)

Absolutně brilantní podívaná - podle mého teda od začátku až do konce. Nejdřív jsem se bála, pak i chvíli smála, zkrátka dokonalý paradox, co se mu stalo a jak žil. Jediné, co bych vytkla, byla dvojí role Monicy (myslím, že se tak jmenuje:D) - buď její postavu měli víc zamotat a pak vysvětlit, nebo vozíčkářku měl vůbec hrát někdo jiný. Takhle jsem akorát celou dobu čekala, kdy z toho vozíku vstane...

Carlitova cesta (1993)

Viděla sem to hned po Mafiánech, takže se mi to dost plete. Možná je to zčásti i tim, že mi to připadá docela podobný. Tohle je ale obohacený o Mortensena:). Chudák se zaplet do něčeho, čemu se určitě chtěl vyhnout a naneštěstí toho nebyl ušetřenej hned po propuštění z vězení. Al Pacino jako vždycky perlil a zářil.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Že tohle a takovymhle způsobem bylo možný, se nedá pochopit na hodině dějepisu. Nikomu se nedivim, že udělal po tortuře to, co udělal. Bylo nádherně ukázaný, jak inkvizitor má vlastně všechny pravomoce, veškerou úctu, respekt a volnost a de mu akorát o bohatství. Jednoznačně dechberoucí a nepřekonatelný dílo.

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

Tak se nakonec taky slituju a dám jednu, ale asi jenom za tu odvahu dovolit někomu se na to koukat, aniž by se ten dotyčnej bál újmy. Všichni byli zhulený nebo v transu nebo já nevim, že jim nedošlo, co to vzniká za blbost. Vůbec nic se tam nedělo, jediná myšlenka byla tý apokalypsy, ale pak už vim až závěrečný titulky...

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Stane se tam takovejch blbin, až se to dá sledovat. Viděla sem to už dost dávno, tak ani nevim, na jak hodně nízký intelektuální úrovni to je.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Kdo hulí, tomu se to líbí. Obdivuju, že něco takovýho vůbec někdo natočil a sehnal tým.

Poslední legie (2007)

Pakárna s tim Artušem, ale na legendu nápaditý. Horší než průměrnej film. Nezamyslela sem se nad filmem, nemůžu se zamyslet u hodnocení. Vážně nevim, co říct. Film - koukla sem se - hm - deme dál.

Dexter (2006) (seriál)

Po prvních pár dílech, kdy jsem předtim slyšela jenom, jak je to skvělý a jak to, že jsem to eště neviděla, jsem byla tak trochu zklamaná. Ale díly stoupaly a stoupaly, lepšily se (od 2.režiséra to bylo hrozně vtipný) a od druhý půlky 1.série jsem vysloveně ztrácela pojem o čase, pže den byl rozdělenej na jídlo, záchod a zbytek byl už jen přilepenej nos k obrazovce. Takhle to pokračovalo eště následující dva dny a všechny série byly za mnou:). Po shrnutí musim říct, že Debra je nejvíc v pohodě, Angel Batista je sympaťák, Masuoka je správnej perverzák, Maria cílevědomá (účel světí prostředky, žeee:) ) šéfka, Lila je nejvíc sexy mrcha a z Rity je mi na blití. Je tak sladká, že se mi dělá špatně, ale kdykoli umí vytáhnout drápky a pak se dá teprv snýst. A co se samotnýho Dextera týče, je to magor. Bez něj by to ale bylo o prdu. Je fakt chytrej, nápaditej a vzhledem k tomu, že se drží svýho kodexu, každej mu musí fandit. I když si nemyslim, že má právo rozhodovat o tom, kdo si zaslouží žít. V tom to "dokonalej táta" podělal. Každá posedlost se dá usměrnit, lovy byly dobrej nápad. Edit po 6.sérii: Málokterej seriál si udržel laťku po tolika sériích, skončil zase nejvíc napínavě, všechno se neskutečně rozjíždí každym dalšim dílem a kdo ví, jak tohle může dopadnout.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Vtipný, příjemný a uvolňující. Nejvhodnější film na náladu, ve který sem při sledování byla. Už nevim, jestli sem byla smutná a rozveselilo mě to, nebo sem se pořád smála a po filmu eště víc, každopádně bezva. Teda až na toho tlusťocha v hořícím domě.