O zatoulané princezně (1987)

Nejvíc se mi líbilo to líbezný prostředí cirkusu, jinak nic převratnýho.

Vánoční prázdniny (1989)

Griswoldovic příběhy sou fakt legendary. Tuhle bezkonkurenčně jednu z nejlepších komedií sem viděla několikrát a vždycky mě dožene k bolestem bránice:). Ale na druhou stranu je to pořád nemožná pakárnička...

Mechanický pomeranč (1971)

Já nevim, fakt dlouho předlouho sem zvažovala 4*, ale jak je vidět...Uvědomila sem si, že ať to bylo sebevíc úchylnější, hrozně moc to ve mně zanechalo, spoustu těch kulis, kostýmů, o nápadu a ději nemluvě. Jenom se nemůžu rozhodnout, jestli mám Alexe litovat, nebo ho zavrhnout. Byl to vážně hajzlík, ale ostatní se mu pomstili dostatečně. Chvíli sem měla tendenci ho nějak zachránit, ale po tom, co se stalo, když slyšel v Domově Beethovena, bylo jasný, co bude nebo spíš co by bylo dál, kdyby film pokračoval a v ten moment veškerá lítost a soucit zmizely.

Srdce k pronajmutí (1997) (TV film)

Pro ženský, co nemaj co dělat a chtěj si pobrečet ideální. Jenom nechápu, proč Hector měl bejt anděl.

Vymítač ďábla (1973)

Jupíí! Horor jak mám vypadat. Bála sem se? Jo! Bylo to nechutný? Jo! Naskočila mi husí kůže? Nevim! Zkrátka, dlouho sem Vymítače chtěla vidět, a když ta posvátná chvíle nastala, nepomohlo mi, že sem se pohodlně usadila, pže sem se stejně furt musela vrtět a třást a něco mačkat a křivit obličej při těch psích kusech, co prováděla. Sice sem myslela, že víc pude o konkrétní osobu coby vymítače ďábla, ale nebudu nad tim přemejšlet. Prostě sem spokojená a to je hlavní.

Výměna (2008)

Trailer mě naprosto dostal, řikala sem si, že to hned musim vidět. Tak sem stáhla film, ale co stalo...Nebyly titulky!! Dejme tomu, že sem si nedočkavostí třeba kousala nehty, ale prostě chci říct, že sem se moc a moc těšila. A taky sem se dočkala. Každá minuta mě bavila, každej okamžik sem hltala a upřímně doufala, že to dobře dopadne. Sice, když se Christine Collinsová vracela z práce, tvářila se tak, že bylo jasný, že v tu chvíli ho ztratila. Ne že by to nebylo jasný už od začátku, ale dávala to hrozně najevo. Ale co. Jediná chybička v jinak dokonalym filmu, u kterýho nechápu, proč eště neni v topce. Hodnoťte, lidičky, šup ať je tam!

Comeback (2008) (seriál)

Je to sice ujetá trapárna, ale zatraceně vtipná, chytlavá, zábavná, prostě pohodová a přitažlivě praštěná. A zaručeně nejlepší je Saša (oba:)).

Život Briana (1979)

:DTak já nevim. Možná sem totálně divná, možná mám uplně jinej vkus než ostatní, ale koukali sme na to se třídou a nikomu se to nelíbilo. Včetně mě samozřejmě. Dyť zasmála sem se asi třikrát, furt se to ňák zamotávalo a pak tam přilítli mimozemšťani. Fakt třešnička na dortu. Pardon, ale tohle nikdy neocenim kladně.

Temný obraz (2006)

Rozhodně dobrý policejní obleky, ale co se filmu týče: zklamání. Možná spíš přílišný očekávání, ale těšila sem se na Keanu Reevese v nejlepší formě a dostala sem ho jenom jako figurku, která snad jako jediná táhla film ňákym směrem.

Tropická bouře (2008)

Spoustu jokeů sem nejspíš nepochopila, pže se mi to ani tak vtipný nezdálo. Všichni pošuci, tim myslim ty 3 nejznámější postavy, se ale předvedli v klasicky zábavnym a ujetym světle. Ben jako "prosťáček Jack", kterýmu nedělá problém zůstat mezi dealerama a dokonce tam získá syna, pak z prdů těžící Jack, závislej na zboží dealerů, a nakonec Robert předělanej na černocha. Už tahle kombinace mě baví a čekala sem, že mě bude bavit i u Tropický bouře, ale smíchu se ze mě nedostalo, teda až na Toma Cruise. Ten byl naprosto super a bezkonkurenčně tomu dodával perfektní šťávu a říz. Pak bych eště ocenila celej nápad. No zkrátka stojí to za skouknutí, ale nijak unešená z toho nejsem.